10
مسئول فضای رسانه‌ای کرمانشاه:

ما را در برنامه‌های جهادی بیشتر از گذشته یاری کنید

  • کد خبر : 2473
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
ما را در برنامه‌های جهادی بیشتر از گذشته یاری کنید
غلامحسین نوروززاده به عنوان مسئول فضای رسانه‌ای کرمانشاه در سومین اجلاسیه مجمع جهادگران کشور که در خرمشهر برگزار خواهد شد به عنوان نماینده کرمانشاه حضور پیدا می‌کند.

مسئول فضای رسانه‌ای کرمانشاه: ما را در برنامه‌های جهادی بیشتر از گذشته یاری کنید.

سومین اجلاسیه مجمع جهادگران

غلامحسین نوروززاده به عنوان مسئول فضای رسانه‌ای کرمانشاه در سومین اجلاسیه مجمع جهادگران کشور که در خرمشهر برگزار خواهد شد به عنوان نماینده کرمانشاه حضور پیدا می‌کند. این بهانه‌ای شد تا با این فعال رسانه کپ‌ و گفتی صمیمانه هرچند کوتاه از زوایه‌ای دیگر داشته باشیم تا بیشتر با فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی که انجام گرفته شناخت پیدا کنیم.

هرچند که نوروززاده علی‌رغم اینکه خود فعال رسانه در خبرگزاری و چند رسانه مکتوب و پایگاه خبری فعالیت دارد، اما از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی جهادی خود و دوستانش تا به حال گزارش خبری هم منتشر نکرده است و بیشتر ترجیح داده که کار و فعالیت‌اش بدون بوق و شیپور پیش ببرد ولی اصرار ما باعث شد تا بالاخره، از کارگروه جهادی شهدای رسانه کرمانشاه به طور کلی بپردازیم که ما حصل آن را با هم مرور نمایم:

آقای نوروزاده چرا اینقدر در بی‌خبر فعالیت می‌کنید؟

لبخندی می‌زند و نگاهی می‌کند این کار در عالم بی خبری دنیای دیگری دارد کار جهادی بایستی دور از بوق و کرنا باشد.

چه مدتی کار را در گروه جهادی شهدای رسانه کرمانشاه شروع کرده‌اید؟

این گروه جهادی فعالیت‌های خود را از زمان وقوع زلزله ویرانگر آبان ۱۳۹۶در ازگله و سرپل‌زهاب عملاً آغاز کرد. و در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا با انجام برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و نیز حمایتی تداوم داشته و کمکان نیز ادامه دارد.

اصلاً این گروه چطور شکل گرفت؟
این گروه جهادی با همکاری برخی از دوستان فعال رسانه‌ای در استان به ویژه شهرستان کرمانشاه شکل گرفت و از همه فعالان رسانه‌های رسمی دعوت کرده و بازهم خواهش می‌کنیم که باعضویت در این گروه جهادی، به جهادگران استان کرمانشاه بپیوندند.

چه خواسته‌ای از همکاران رسانه‌ای دارید؟

خواسته‌ای خاصی ندارم، اما اگر امکان دارد بیشتر از فعالیت‌های محرومیت‌زدایی جهادگران فاطمی استان کرمانشاه حمایت نمایند و در رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب شأن منتشر نمایند.

لطفا در مورد کارها و سایر فعالیت‌های این گروه که انجام داده بیشتر توضیح دهید؟

تاکنون فعالیت‌های زیادی بدون اینکه رسانه‌ای شود باحمایت برخی نهادهای دولتی و انقلابی به ویژه کمیته امداد امام خمینی(ره) ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه و…از اقشار مستضعف و حاشیه‌نشین کرمانشاه طی دوران فعالیت‌های گروه جهادی شهدای رسانه، انجام داده‌ایم که از همه‌ی مدیران جهادی و مسئولان دغدغه من برای رفع محرومیت‌زدایی تشکر می‌کنیم. امیدواریم همچنان ما را در برنامه‌های جهادی بیشتر از گذشته یاری کنند.

لطفا در مورد چگونگی نشست مجمع جهادگران خرمشهر می‌پردازید؟

بسیچ سازندگی استان کرمانشاه مرا به عنوان مسئول فضای رسانه‌ای برای حضور درسومین اجلاسیه مجمع جهادگران کشور معرفی کرده است و این نشست به مدت ۵ روز از یکم تا پنجم خرداد سال‌جاری در خرمشهر تشکیل خواهد شد و در این اجلاسیه برنامه‌هایی همانند کارگاه‌های تخصصی و انتخابات سومین مجمع جهادگران کشور برگزار می‌شود.

حرف آخر؟
خیران نیک‌اندیش بیشتر از گدشته استان کرمانشاه را دریابید و از فعالیت‌های جهادی حمایت نمایند و به صف جهادگران استان برای زدودن غبار محرومیت پیوسته و ما را پشتیبانی نمایند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2473
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای ما را در برنامه‌های جهادی بیشتر از گذشته یاری کنید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.