0
عملیات عیب یابی پوشش خطوط فلزی

انجام عملیات عیب یابی پوشش خطوط فلزی با استفاده از دستگاه PCMX درشرکت گاز استان کرمانشاه

  • کد خبر : 644
  • 12 ژوئن 2021 - 12:35
انجام عملیات عیب یابی پوشش خطوط فلزی با استفاده از دستگاه PCMX درشرکت گاز استان کرمانشاه
حفاظت از خطوط لوله فلزی مدفون و ارتقاء پایش سامانه های گازرسانی ودر راستای مدیریت دارایی های فیزیکی ،عملیات عیب یابی خطوط فلزی در سطح استان با استفاده از دستگاه PCMX از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری در سطح استان کرمانشاه درحال انجام و تاکنون 95 کیلومتر از این خطوط توسط پیمانکارمربوطه مورد ارزیابی قرارگرفته است

انجام عملیات عیب یابی پوشش خطوط فلزی با استفاده از دستگاه PCMX درشرکت گاز استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی گاز استان کرمانشاه : سیروس شهبازی مدیرعامل گاز استان طی بازدید از واحد بازرسی گاز استان عنوان نمود عملیات عیب یابی پوشش خطوط فلزی با استفاده از دستگاه PCMX از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در شرکت گازاستان کرمانشاه درحال انجام می باشد.
وی گفت: به منظور حفاظت از خطوط لوله فلزی مدفون و ارتقاء پایش سامانه های گازرسانی. و در راستای مدیریت دارایی های فیزیکی، عملیات عیب یابی خطوط فلزی در سطح استان. با استفاده از دستگاه PCMX از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری در سطح استان کرمانشاه درحال انجام. و تاکنون ۹۵ کیلومتر از این خطوط توسط پیمانکارمربوطه مورد ارزیابی قرارگرفته است.

شهبازی افزود: شرکت گاز استان کرمانشاه جزء استانهای پیشرو در زمینه تهیه دستگاه مورد نظر و بکار گیری آن می باشد. و به همین منظور مبلغ ۸۲۶ میلیون تومان جهت تهیه دستگاه و پیمان سپاری عملیات اجرایی طی یک سال هزینه گردیده و ضمن آموزش های لازم، کار عیب یابی خطوط از خروجی CGS های شهر کرمانشاه شروع. و عیب های پیدا شده طی صورتجلسه و به منظور رفع این عیب ها به بهره برداری اعلام گردیده است.

مدیرعامل گاز استان یادآور گردید: درسطح استان کرمانشاه ۲۱۵۰ کیلو متر خطوط فلزی وجود دارد. که با انجام عیب یابی و رفع آن کمک قابل توجهی به افزایش ضریب ایمنی و پایداری جریان گاز و خدمات رسانی مطلوب به مشترکین درراستای حفظ و نگهداری دارایی های شرکت صورت می گردد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=644
  • نویسنده : فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای انجام عملیات عیب یابی پوشش خطوط فلزی با استفاده از دستگاه PCMX درشرکت گاز استان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.