4
بازگشت جایگاه های سوخت به وضعیت عادی

همراهی و مشارکت شرکت گاز استان کرمانشاه درراه اندازی جایگاه های عرضه سوخت دراستان

  • کد خبر : 1158
  • ۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲
همراهی و مشارکت شرکت گاز استان کرمانشاه درراه اندازی جایگاه های عرضه سوخت دراستان
مدیر عامل گاز استان گفت کارشناسان واحد فناوری و اطلاعات این شرکت با حضور در محل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان و همراهی با کارکنان آن مجموعه درراه اندازی و درسرویس قرار گرفتن جایگاه های عرضه سوخت مشارکت داشتند.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه: سیروس شهبازی مدیر عامل گاز استان گفت کارشناسان واحد فناوری و اطلاعات این شرکت با حضور در محل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان و همراهی با کارکنان آن مجموعه درراه اندازی و درسرویس قرار گرفتن جایگاه های عرضه سوخت مشارکت داشتند.
وی افزود:در پی مشکلات به وجود آمده. وغیر فعال شدن کارت های سوخت. و توقف فعالیت جایگاه های عرضه سوخت. ۱۲ نفر از کارشناسان واحد فناوری و اطلاعات گاز استان در قالب اکیب های مختلف به همراه مجموعه کارکنان شرکت پخش فرآورده های نفتی استان. با حضور در محل جایگاههای عرضه سوخت. در راه اندازی و در سرویس قرار گرفتن مجدد جایگاهها مشارکت داشتند.
ایشان در ادامه عنوان داشت:مجموعه همکاران گاز استان در کنار شرح وظایف سازمانی خود. در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور رضایت مندی هم استانی های عزیز در این شرایط بحران همگام و در کنار مجموعه شرکت پخش فراورده نفتی تا زمان راه اندازی تمامی جایگاهها حضور فعال داشته و این همراهی و مشارکت تداوم خواهد داد

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=1158
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای همراهی و مشارکت شرکت گاز استان کرمانشاه درراه اندازی جایگاه های عرضه سوخت دراستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.