2
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه

برگزاری نشست هم اندیشی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی استان کرمانشاه

  • کد خبر : 2114
  • ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
برگزاری نشست هم اندیشی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی استان کرمانشاه
ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای مواسات و کمک های مومنانه هم نوعان است و این بستر برای موسسات فراهم شده است که این کمکها توسط شما به دست نیازمندان برسد و در این کار خیر و خداپسندانه شرکت کنید.

موسسات خیریه با شناسایی و معرفی نیازمندان، نقش بی بدیلی در اعتمادسازی و جذب مشارکتهای مردمی دارند

به گزارش چکاوک نیوز، دکتر فرحناز محمدی در نشست هم اندیشی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی استان کرمانشاه که با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام(ره)، معاون مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان و دیگر مسئولان ذی ربط در سالن فجر و در راستای پویش ضیافت همدلی در ماه مبارک رمضان برگزار شد گفت:
ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای مواسات و کمک های مومنانه هم نوعان است. و این بستر برای موسسات فراهم شده است. که این کمکها توسط شما به دست نیازمندان برسد. و در این کار خیر و خداپسندانه شرکت کنید.

وی افزود: خیرین کرمانشاهی همیشه پای کار بوده. و این را در سالهای گذشته نشان داده اند و موسسات خیریه راه ارتباط موثر با جامعه هدف هستند.
آدرس سایت سازمان بهزیستی – کرمانشاه


دانشنامهٔ آزاد، چکاوک نیوز

سازمان خیریه سازمانی است که تنها هدفش مسائل نیکوکارانه می‌باشد. گونه این سازمان‌ها می‌تواند به اشکال مختلف مانند: بنیاد، تضامنی، شرکت‌های به ثبت نرسیده، و حتی در برخی مکان‌ها به صورت شرکت‌های معمولی باشد.  این سازمان‌ها همگی سازمان غیرانتفاعی هستند، در حالی‌که همه سازمان غیرانتفاعی لزوماً سازمان خیریه ممکن است نباشند. در برخی شرایط سازمان‌هایی که بخشی از آن‌ها نیز به امر نیکوکاری اختصاص داشته باشند نیز جزو سازمان‌های خیریه محسوب می‌گردند. برخی از سازمان‌های خیریه نیز ممکن است به دلیل سیاست‌‌های مالیاتی توسط شرکت‌ها به ثبت برسند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2114
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری نشست هم اندیشی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی استان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.