0
رئیس جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صحنه معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صحنه

  • کد خبر : 2010
  • 03 آوریل 2022 - 23:40
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صحنه
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: اهمیت منابع طبیعی به عنوان میراث ارزشمند گذشتگان بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه ما باید برای حفظ و حراست و استفاده مطلوب از منابع طبیعی تلاش کنیم تا ازاین منابع بهترین بهره برداری را داشته باشیم.

در مراسم تودیع و معارفه به گزارش چکاوک نیوز- مهندس جواد ملکی به عنوان رئیس جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صحنه منصوب گردید .

باحضور فرماندار شهرستان صحنه، مهندس معینیان رئیس حوزه ریاست اداره کل منابع طبیعی استان،امامیان مدیر حراست اداره کل و معاونین فرماندار، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی این شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد.

جهانبخش زنگنه تبار سرپرست فرمانداری صحنه در این دیدار اظهار داشت: اراضی ملی و منابع طبیعی متعلق به آحاد مردم است. و بایستی نسبت به پاسداری از آن اهتمام و جدیت داشته باشید.

وی ادامه داد: انتظاریم داریم از سوء استفاده‌ها و تخریب‌های صورت گرفته جلوگیری بعمل آید و به جد پیگیری و برخوردهای لازم انجام گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: اهمیت منابع طبیعی به عنوان میراث ارزشمند گذشتگان بر هیچ کسی پوشیده نیست. و همه ما باید برای حفظ و حراست و استفاده مطلوب از منابع طبیعی تلاش کنیم تا ازاین منابع بهترین بهره برداری را داشته باشیم.

در این مراسم با اهدای لوح به محمد افشاری مقدم رئیس سابق این اداره تقدیر، جواد ملکی به عنوان رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صحنه معرفی شد.

دانشنامهٔ آزاد چکاوک نیوز:

سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری ایران (نام پیشین: سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری) یکی از سازمان‌های زیرمجموعهٔ وزارت جهاد کشاورزی به‌شمار می‌رود. که وظیفه دفاع و حفظ منابع طبیعی ایران را بر عهده دارد. این سازمان از سال ۱۳۸۴ و در پی حملات متعدد به محیط‌بانان و جنگل‌بانان اقدام به تأسیس یگان ویژه حفاظت از منابع طبیعی ایران کرده‌است.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2010
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صحنه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.