نشست هیات مدیران انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه با مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز از کرمانشاه: در ابتدای این نشست ریاست و جمعی از اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه با تبریک بابت انتخاب آقای علی صفدری به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با معرفی این انجمن از ابتدای امر ، بخشی از فعالیت های یک سال گذشته را تشریح و به اطلاع آقای صفدری رساندند و نگاه تخصصی به موضوع خبرنگاران و ایجاد فضای فعالیت بیشتر برای رسانه های واقعی استان و ایجاد یک بانک اطلاعاتی واقعی از مجموع خبرنگاران واقعی استان را به عنوان مطالبه از این اداره مطرح کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با تقدیر و تشکر از رسانه های حقیقی و دارای مجوز استان. تبین و گسترش زمینه فعالیت این رسانه ها را وظیفه این اداره دانسته و از افزایش رسانه های تخصصی در استان کرمانشاه استقبال کرد. و این مبحث را زمینه رشد و اعتلای دانش و فرهنگ زمینه های مختلف رسانه ای همچون ورزش دانسته. و از زحمات خبرنگاران ورزشی و فعالان این عرصه در معرفی شخصیت ها و فعالیت های ورزشی استان تقدیر و تشکر کرد.

 

دیدار هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهنشست هیات مدیران انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه با مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.