2
مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه

هفته ی سلامت ۱۷تا۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با شعار ” سلامت ما، سلامت سیاره ما “

  • کد خبر : 2356
  • 08 می 2022 - 12:05
هفته ی سلامت ۱۷تا۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با شعار ” سلامت ما، سلامت سیاره ما “
هفته سلامت امسال با شعار " سلامت ما، سلامت سیاره ما " نام گذاری گردیده است و سازمان بیمه سلامت ایران نیز در نظر دارد با هدف گام برداشتن در پوشش همگانی بیمه سلامت 5 میلیون 400هزارنفر از کسانی که فاقد هرگونه پوشش بیمه ای هستند را بصورت رایگان تحت پوشش قراردهد.

در ایران اسلامی از ۱۷الی ۲۳ اردیبهشت بنام ” هفته سلامت ” مزین شده است تا براهمیت سلامت و نقش ارزنده این امر درپیشگیری و به تبع آن کاهش هزینه های درمانی واقتصادسلامت و نقش ارزنده آن درزندگی فردی و اجتماعی صحه گذاشته جایگاه رفیع سلامت در تحقق توسعه مداوم و پایدار، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ تبیین گردد.
هفته سلامت امسال با شعار ” سلامت ما، سلامت سیاره ما ” نام گذاری گردیده است و سازمان بیمه سلامت ایران نیز در نظر دارد با هدف گام برداشتن در پوشش همگانی بیمه سلامت ۵ میلیون ۴۰۰هزارنفر از کسانی که فاقد هرگونه پوشش بیمه ای هستند را بصورت رایگان تحت پوشش قراردهد.
اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاشهای ارزنده همه دست اندرکاران بخش سلامت. خصوصا کادر درمان، که در ایام بیماری کرونا تمام تلاش ومساعی خود را بکار گرفته اند. آغاز هفته سلامت را به همه مردم شریف استان شهید پرورکرمانشاه. و به ویژه همکاران سازمان بیمه سلامت و همه عزیزانی که درحفظ سلامت مردم نقش دارند، تبریک عرض نموده. و ازخداوند متعال سلامتی، سعادت، سربلندی، بهروزی و توفیق روزافزون یکایک این عزیزان را مسئلت می نمایم.

دکتر امید قادری – مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2356
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای هفته ی سلامت ۱۷تا۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با شعار ” سلامت ما، سلامت سیاره ما “ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.