1
دادستان کرمانشاه اعلام کرد؛

دادستان کرمانشاه: سنگین‌ترین مجازات در انتظار اوباش تحت تعقیب است

  • کد خبر : 1859
  • 13 مارس 2022 - 8:01
دادستان کرمانشاه: سنگین‌ترین مجازات در انتظار اوباش تحت تعقیب است
کرمانشاه - چکاوک نیوز- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: اراذل و اوباشی که یک فرد را در شهرک کارمندان مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند تحت تعقیب هستند و سنگین‌ترین مجازات در انتظار این متهمان است.

دادستان کرمانشاه اعلام کرد؛
سنگین ترین مجازات در انتظار اوباش تحت تعقیب است/ به احدی اجازه اخلال در نظم عمومی داده نخواهد شد

به گزارش چکاوک نیوز – دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه. گفت: اراذل و اوباشی که یک فرد را در شهرک کارمندان مورد ضرب و شتم قرار داده اند تحت تعقیب اند. و سنگین ترین مجازات در انتظار این متهمان است.

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در پی انتشار ویدیویی از وقوع یک درگیری در شهرک کارمندان کرمانشاه در صفحات مجازی. گفت: در هر گوشه ای از استان کرمانشاه اجازه گردن کشی و اخلال در نظم عمومی و آسایش شهروندان به احدی داده نخواهد شد.

دادستان کرمانشاه افزود: مجازاتی سنگین در انتظار عوامل نزاع در شهرک کارمندان است. که در این خصوص دستورات لازم پیگیری قضایی و بازداشت آنها صادر شده است.

کرمی گفت: دستگاه قضایی در پی این درگیری و ضرب و شتم یک شهروند توسط اراذل و اوباش با قمه، چاقو و سلاح گرم که انتشار تصاویر آن در فضای مجازی موجب جریحه دار شدن احساسات عمومی شده به هیچ عنوان از جرم آن ها اغماض نخواهد کرد.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: افرادی که با استفاده از سلاح سرد یا گرم در ملاء عام موجب سلب آسایش عمومی و ضرب و شتم شهروندی شوند در انتظار برخورد قاطع دستگاه قضایی باشند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=1859
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای دادستان کرمانشاه: سنگین‌ترین مجازات در انتظار اوباش تحت تعقیب است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.