1

حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است

  • کد خبر : 916
  • 12 سپتامبر 2021 - 9:44
حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است

حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است مهندس ویسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هرسین اظهار داشت میزان تخریب و تصرف اراضی ملی در این شهرستان با توجه به افزایش گشت و مراقبت های شبانه روزی ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی کاهش چشمگیری داشته است. وی ادامه داد حفظ و […]

حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است
مهندس ویسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هرسین اظهار داشت میزان تخریب و تصرف اراضی ملی در این شهرستان با توجه به افزایش گشت و مراقبت های شبانه روزی ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی کاهش چشمگیری داشته است.
وی ادامه داد حفظ و حراست از عرصه ها و منابع طبیعی وظیفه همگانی است و بدون همکاری مردم و مشارکت مسئولین و دستگاه های متولی منابع طبیعی به تنهایی نمی تواند در این رسالت خطیر موفقیتی حاصل کند.
مهندس ویسی افزود در چند ماه اخیر با ایجاد ۱۱ مورد ایست بازرسی و گشت زنی های شبانه روزی در نقاط حساس شهرستان شاهد کاهش چشمگیر تخریب و تصرف در این حوزه بودیم، همچنین هموطنان عزیز می توانند هر گونه گزارش در مورد متخلفان و متعارضان به عرصه های منابع طبیعی را به سامانه شبانه روزی یگان حفاظت به شماره ۱۵۰۴ گزارش دهند.
لازم به ذکر است وسعت منابع طبیعی شهرستان هرسین ۷۲۶۴۲ هکتار بوده که از این مقدار ۶۲۷۴۲ هکتار مرتع و ۱۵۹۰۰ هکتار جنگل می‌باشد.
روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=916
  • نویسنده : میلاد صفری
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.