1
️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛

جابجایی ۲۰۶ هزار نفر مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی

  • کد خبر : 2398
  • 10 می 2022 - 21:32
جابجایی ۲۰۶ هزار نفر مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی
به گزارش چکاوک نیوز -کرمانشاه- فریبرز کرمی گفت: طی فروردین ماه سال جاری ۲۰۶ هزار و ۵۵۳ نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان کرمانشاه جابجا شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: ۲۰۶ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان کرمانشاه جابجا شده اند.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی گفت: طی فروردین ماه سال جاری ۲۰۶ هزار و ۵۵۳ نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان کرمانشاه جابجا شده است.

وی گفت: از ابتدای فروردین ماه سال جاری بیش از ۲۰۶ هزار مسافر توسط ناوگان عمومی حمل و نقل جاده‌ای جابجا شده اند که نسبت به سال گذشته با جابجای بیش از ۲۰۸ هزار مسافر کاهش ۱ درصدی تردد مسافر را داشته ایم.

کرمی افزود: تعداد مسافران جابجا شده با اتوبوس طی فروردین ماه ۷۱ هزار و ۶۶۸ هزار نفر بوده است که نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۲۶ درصدی هستیم.

فریبرز کرمی عنوان کرد، بیش از ۷۶ هزار نفر در سال ۱۴۰۱ برای سفرهای خود از مینی بوس استفاده کرده اند که نسبت به سال گذشته شاهد کاهش ۱۸ درصدی هستیم و ۵۹ هزار نفر نیز سواری بین شهری را برای جابجای انتخاب کرده اند.

او با اشاره به علت کاهش سفر بیان کرد: فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از جمله عوامل کاهش تعداد سفر در استان کرمانشاه بوده است.

کرمی ادامه داد: در باجه متمرکز فروش بلیط قبل از صدور بلیط وضعیت کرونای مسافر را از طریق ارسال کدملی به سامانه سروا (سازمان فنی اطلاعات ایران) استعلام می کنند و پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده در حال اجرا می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: فعالیت غیر مجاز سایت ها و اپلیکیشن های اینترنتی، تاکسی های اینترنتی درون شهری در بخش حمل و نقل بین شهری موجب بروز مشکلاتی برای هوطنان شده است که توصیه می‌گردد، از ناوگان حمل و نقل عمومی برای جلوگیری از هرگونه مشکل استفاده نمایند.

کرمی در پایان افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

#تحول_خدمت_رضایت
#راهبران_کرمانشاه
#تردد_مسافر
#سازمان_راهداری_و_حمل_نقل_جادهای
#روابط_عمومی_اداره_کل_راهداری_وحمل_و_نقل_جادهای_استان_کرمانشاه

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2398
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان
  • دیدگاه‌ها برای جابجایی ۲۰۶ هزار نفر مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.