1
اقدامات تامینی و تربیتی کشور

تقدیر رئیس قوه قضائیه از رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه

  • کد خبر : 2430
  • 12 می 2022 - 12:48
تقدیر رئیس قوه قضائیه از رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه
حضرت حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با ارسال نامه ای از دکتر توسلی زاده و مجموعه همکاران در دادگستری استان کرمانشاه در خصوص اقدامات خوب این دادگستری در حوزه بازداشت های کوتاه مدت تقدیر و قدردانی کرد.

تقدیر رئیس قوه قضائیه از رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه

به گزارش چکاوک نیوز، حضرت حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با ارسال نامه ای از دکتر توسلی زاده و مجموعه همکاران در دادگستری استان کرمانشاه در خصوص اقدامات خوب این دادگستری در حوزه بازداشت های کوتاه مدت تقدیر و قدردانی کرد.

در متن این نامه که توسط رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه ارسال شده، آمده است : ” بنا به گزارش رئیس محترم سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در خصوص آمار بازداشت های کوتاه مدت با ماندگاری کمتر از ۳ و ۱۰ روز ، مراتب تشکر و قدردانی ریاست محترم قوه قضائیه از عملکرد مطلوب حضرتعالی و آن مجموعه ابلاغ می شود.”

لازم به ذکر است برای دومین بار در طول ۱۰ روز گذشته است که از سوی رئیس محترم قوه قضائیه و معاون اول محترم ایشان ، رئیس کل و مجموعه همکاران قضائی و اداری دادگستری استان کرمانشاه به لحاظ عملکرد مطلوب مورد تقدیر قرار می گیرند.

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه نیز طی نامه های جداگانه ای مراتب سپاس خود و مجموعه دادگستری استان را از ابراز لطف ریاست محترم قوه قضائیه و معاون اول محترم ایشان ابراز و ارسال کرد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2430
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای تقدیر رئیس قوه قضائیه از رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.