1
کمیته امداد استان کرمانشاه

تامین ۶۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند کرمانشاهی در شب میلاد کریم اهل بیت(ع)

  • کد خبر : 2168
  • 17 آوریل 2022 - 9:38
تامین ۶۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند کرمانشاهی در شب میلاد کریم اهل بیت(ع)
کرمانشاه- چکاوک نیوز- کمیته امداد امام (ره) ۶۰۰ بسته معیشتی را یکشنبه شب در مراسمی به مناسبت میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) بین خانوارهای نیازمند زیرپوشش خود توزیع کرد و همچنین ۱۰۰ نفر از فرزندان ایتام به همراه خانواده میهمان ضیافت افطار و اطعام خیران مرکز نیکوکاری الزهرا (س) شهر کرمانشاه شدند.

در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، بیش از ۶۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند تامین و ۱۰۰ نفر از فرزندان ایتام به همراه خانواده میهمان ضیافت افطار و اطعام خیران مرکز نیکوکاری الزهرا(س) شهر کرمانشاه شدند.

به گزارش چکاوک نیوز، پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برپایی گسترده تر سفره های اطعام در هفته اکرام و اطعام نیازمندان همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع)، گفت: به همین مناسبت و در شب میلاد کریم اهل بیت(ع) بیش از ۶۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند با مشارکت خیران مرکز نیکوکاری الزهرا(س) شهر کرمانشاه تامین شد.
ترکمانه تصریح کرد: این بسته ها در امتداد تهیه ۲۵ هزار بسته معیشتی در پویش به عشق علی(ع) طی ماه مبارک رمضان امسال برای خانوارهای نیازمند تامین شده اند.
پیمان ترکمانه با یادآوری اینکه همچنین مقرر شده در ماه مبارک رمضان امسال بیش از ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم برای خانوارهای نیازمند در استان طبخ شود، ادامه داد: همچنین در این شب مبارک بیش از ۱۰۰ نفر از فرزندان ایتام به همراه خانواده میهمان ضیافت افطار و اطعام خیران نیک اندیش مرکز نیکوکاری الزهرا(س) شدند.
وی تاکید کرد: ارزش هر بسته معیشتی تامین شده برای خانوارهای مددجو. در پویش به عشق علی(ع). بین ۲۵۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان و ارزش هر پرس غذای طبخ شده نیز حداقل ۳۰ هزار تومان است.
پیمان ترکمانه با اشاره به آمادگی کمیته امداد استان کرمانشاه برای جمع آوری نذورات مردمی در ماه رمضان. و به ویژه در هفته مبارک اکرام ایتام و اطعام نیازمندان. ادامه داد: واریز کمک های نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷، شماره گیری کد دستوری #۰۸۳۸۸۷۷ از طریق تلفن های همراه. اسکن کد QR و مراجعه به سایت الکترونیکی Kermanshah.emdad.ir از مسیرهای مشارکت غیرحضوری در پویش به عشق علی(ع) است.
ترکمانه با تاکید بر اینکه دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در شهرستان های استان. نیز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیران است. گفت: نیکوکاران می توانند برای راهنمایی بیشتر با شماره های ۳۸۲۴۰۷۷۶-۰۸۳ و ۳۸۲۱۴۶۳۶-۰۸۳ تماس حاصل کنند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2168
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد
  • دیدگاه‌ها برای تامین ۶۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند کرمانشاهی در شب میلاد کریم اهل بیت(ع) بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.