1
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق توصیه کرد;

بعلت کمبود نزولات آسمانی و کاهش بارشها، بخش زیادی از نیروگاه های برقابی کشور در مدار نیستند.

  • کد خبر : 1085
  • 27 ژوئن 2021 - 8:39
بعلت کمبود نزولات آسمانی و کاهش بارشها، بخش زیادی از نیروگاه های برقابی کشور در مدار نیستند.

بسمه تعالی بدینوسیله به اطلاع هم استانیهای گرامی میرساند: بعلت کمبود نزولات آسمانی و کاهش بارشها، بخش زیادی از نیروگاه های برقابی کشور در مدار نیستند. باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی؛ امسال یکی از گرمترین سالهای چند دهه اخیر است که مصرف برق نیز نسبت به سال قبل ۱۹ درصد افزایش داشته است. به تبع […]

بسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع هم استانیهای گرامی میرساند:

بعلت کمبود نزولات آسمانی و کاهش بارشها، بخش زیادی از نیروگاه های برقابی کشور در مدار نیستند.

باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی؛ امسال یکی از گرمترین سالهای چند دهه اخیر است که مصرف برق نیز نسبت به سال قبل ۱۹ درصد افزایش داشته است.

به تبع این افزایش، محدودیت در تولید برق ایجاد شده است و از طرفی گرمای هوا باعث استفاده گسترده از سیستم های سرمایشی مانند کولر های گازی و کولرهای آبی را بالا برده است که کفه ترازو مصرف را نسبت به تولید بیشتر کرده است.

به همین دلیل صنعت برق برای خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم شریف استان، نیازمند همکاری مردم و مدیریت مصرف برق از سوی مشترکین است.

مشترکین محترم توجه داشته باشند که جداول خاموشی های مدیریت بار منتشر شده توسط اینشرکت، احتمالی است و به این معناست که در صورت رعایت راهکارهای مدیریت مصرف؛ ساعات اعلام شده در جداول مذکور اعمال نخواهد شد.

در پایان باید اعلام کنم، خاموشیهای پیش بینی شده برای کلیه شهرها و بخش ها در سطح استان با مساوات و عادلانه اعمال می گردد و درصورت صرفه جویی در مصرف برق تمام تلاش صنعت برق این است که خاموشی اعمال نگردد.

امید علی مرآتی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=1085
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای بعلت کمبود نزولات آسمانی و کاهش بارشها، بخش زیادی از نیروگاه های برقابی کشور در مدار نیستند. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.