1
امیری مقدم

بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه های در دست اقدام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

  • کد خبر : 2063
  • 09 آوریل 2022 - 11:35
بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه های در دست اقدام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه
امیری مقدم استاندار کرمانشاه عصر جمعه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۱ بهمراه کاکاوند از پروژه های در دست اقدام شرکت آب و فاضلاب استان در سطح شهر کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، امیری مقدم استاندار کرمانشاه عصر جمعه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۱ بهمراه کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از پروژه های در دست اقدام شرکت آب و فاضلاب استان در سطح شهر کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

امیری مقدم در این بازدید ضمن بررسی وضعیت روند اجرای این پروژه ها توسط شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه. بر لزوم همکاری سایر ارگان های ذی ربط همچون شهرداری ها. جهت همکاری و صدور مجوزهای لازم. و سرعت بخشیدن بر پیشرفت فیزیکی تاکید کردند.

💧روابط عمومی و آموزش همگانی
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه


«بهمن امیری مقدم» استاندار کرمانشاه عصر روز جمعه نیز به صورت سرزده از بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکترمحمد کرمانشاهی بازدید کرد. به گزارش چکاوک نیوز، استاندار کرمانشاه در این بازدید ضمن دیدار و گفت و گو با کادر درمان به عیادت از بیماران پرداخت و روند ارایه خدمات درمانی و امکانات و تجهیزات این بیمارستان را بررسی کرد و بر بهبود وضعیت خدمات درمانی و رفع دغدغه های والدین کودکان و مراجعین تأکید کرد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2063
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه
  • دیدگاه‌ها برای بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه های در دست اقدام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.