0
دکتر امید قادری

اعلام آمادگی بیمه سلامت استان جهت عقد قرارداد با تمام مطب ها و مراکز درمانی کرمانشاه

  • کد خبر : 2454
  • 16 می 2022 - 10:40
اعلام آمادگی بیمه سلامت استان جهت عقد قرارداد با تمام مطب ها و مراکز درمانی کرمانشاه
بیمه سلامت استان آمادگی بستن قرارداد با تمام مطب ها و مراکز درمانی استان اعم از خصوصی، دولتی و عمومی غیر دولتی را دارد. تمام مطالبات ما در سال ۱۴۰۰ تسویه شده و تمامی پرداخت ها ی سازمان های بیمه گر به ویژه سازمان های بیمه سلامت به روز شده است

فراخوان بیمه سلامت استان، آمادگی بستن قرارداد با تمام مطب ها و مراکز درمانی استان اعم از خصوصی، دولتی و عمومی غیر دولتی را دارد.
تمام مطالبات ما در سال ۱۴۰۰ تسویه شده و تمامی پرداخت ها ی سازمان های بیمه گر به ویژه سازمان های بیمه سلامت به روز شده است.

به گزارش چکاوک نیوز، دکتر قادری گفت: همانطور که مستحضرید دولت خدمتگزار با تصویب قانون بیمه همگانی توانست کلیه آحاد جامعه را تحت پوشش بیمه قرار بدهد دراین راستا در استان کرمانشاه جمعیتی بالغ بر ۸۴ هزار نفر که هیچگونه بیمه نداشتند در هفته گذشته تحت پوشش بیمه پایه سلامت قرار گرفته و به زودی برای آنها پزشک خانواده تعیین خواهد شد.

وی گفت در راستای تبصره ۱۷ قانون بودجه سال جاری هم از جامعه موسسه پزشکی تقاضامندیم که جهت عقد قرارداد بدون هیچ گونه محدودیتی به سازمان بیمه سلامت اداره کل بیمه سلامت استان مراجعه کنند. این موضوع می‌تواند در کنار بیمه شدن هم هزینه‌های مردم را در بخش درمانی کاهش دهد. و هم می تواند انشالله سبب توسعه قراردادهای ما با سازمان‌های بیمه‌ای بشود.
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه ابراز داشت: ما این آمادگی را داریم که با همه مطب ها و مراکز درمانی استان اعم از خصوصی دولتی و عمومی غیردولتی قراردادهایی را در این زمینه داشته باشیم خوشبختانه کلیه مطالبات ما در سال ۱۴۰۰ تصویب شده برای اولین بار تمامی پرداخت‌های سازمان‌های بیمه‌گر در خصوص سازمان بیمه سلامت به روز هستش و ما محدودیتی برای پرداخت مطالبات عقب افتاده جامعه پزشکی در خصوص ندارند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2454
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای اعلام آمادگی بیمه سلامت استان جهت عقد قرارداد با تمام مطب ها و مراکز درمانی کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.