1
رییس پلیس راه استان کرمانشاه:

استقرار ۷۰ گشت پلیس راه در جاده‌های کرمانشاه

  • کد خبر : 1390
  • 01 فوریه 2022 - 8:05
استقرار ۷۰ گشت پلیس راه در جاده‌های کرمانشاه
رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف در محورهای استان گفت: هم اکنون سطح تمامی محورهای استان لغزنده است.

استقرار ۷۰ گشت پلیس راه در جاده‌های کرمانشاه/ با احتیاط بیشتری رانندگی کنید. پایگاه خبری تحلیلی کرمانشاه

چکاوک نیوز/کرمانشاه رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف در محورهای استان گفت: هم اکنون سطح تمامی محورهای استان لغزنده است.

سرهنگ کیخسرو دستغیب. در گفت و گو با خبرنگار، با اشاره به شروع بارش برف. از شب گذشته در تمامی محورهای استان، گفت: سطح تمامی محورها لغزنده بوده. و نیاز است رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

دستغیب اظهار کرد:

در حال حاضر تمامی محورهای استان کرمانشاه. باز بوده و تردد بدون زنجیر جریان دارد. تنها در دو محور پاوه به نوسود و جوانرود به ثلاث باباجانی تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت:

در این شرایط توصیه اکید این است که رانندگان تا حدتوان از تردد غیرضروری در سطح محورهای استان خودداری کنند.

وی افزود: همچنین توصیه می شود رانندگان حتما پیش از حرکت از سلامت خودرو و بویژه سالم بودن سیستم گرمایشی خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

دستغیب بر همراه داشتن زنجیر چرخ هم تاکید کرد و افزود: رانندگانی که زنجیر چرخ همراه نداشته باشند، ضمن جلوگیری از تردد آنها، اعمال قانون خواهند شد.

سرهنگ دستغیب،رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به مه گرفتگی برخی محورهای استان هم گفت: توصیه می شود رانندگان حتما در این شرایط از چراغ مه شکن استفاده کرده و چراغ های جلو و عقب خودرو را روشن نگه دارند.

وی بر رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه در این شرایط تاکید کرد و افزود: با توجه به لغزندگی محورها و کاهش دید افقی توصیه می شود رانندگان حتما رعایت سرعت مطمئنه را داشته و از سبقت بیجا خودداری کرده و فاصله طولی با خودروی جلویی را رعایت کنند.دستغیب با اشاره به استقرار ۷۰ گشت پلیس راه در سطح محورهای استان گفت: تمامی محورها و بویژه گردنه ها به خوبی پوشش داده شده و با رانندگان متخلف در این شرایط به طور جد برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=1390
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای استقرار ۷۰ گشت پلیس راه در جاده‌های کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.