9
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

آب شرب ۱۱ روستای شهرستان سنقرو کلیایی پایدار شد

  • کد خبر : 2363
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
آب شرب ۱۱ روستای شهرستان سنقرو کلیایی پایدار شد
محمد مهدی سلطانیان به قطعی و افت فشار آب مجتمع سهنله گزنهله در اثر خشکسالی چند سال اخیر اشاره کرد و افزود: این امور پس از انجام مطالعات لازم جهت رفع مشکل کاهش سطح آبدهی چاه آب مجتمع ارتقاء الکتروپمپ این چاه را در دستور کار خود قرار داد.

مدیر امور آبفا شهرستان سنقر و کلیایی از ارتقاء الکتروپمپ چاه آب مجتمع سهنله گزنهله با ۴ هزار نفر جمعیت تحت پوشش خبر داد.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، محمد مهدی سلطانیان به قطعی و افت فشار آب مجتمع سهنله گزنهله در اثر خشکسالی چند سال اخیر اشاره کرد و افزود: این امور پس از انجام مطالعات لازم جهت رفع مشکل کاهش سطح آبدهی چاه آب مجتمع ارتقاء الکتروپمپ این چاه را در دستور کار خود قرار داد.

به گفته سلطانیان با ارتقاء الکتروپمپ چاه آب مجتمع روستایی سهنله گزنهله از ۶۳ کیلووات به ۷۲ کیلووات دبی چاه ۱۰ لیتر در ثانیه افزایش یافت. و در پی این اقدام، مشکل افت فشار و قطعی آب ۱۱ روستای این مجتمع با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر مرتفع گردید.

وی در پایان به افزایش مصرف آب در فصل گرم سال و خشکسالی های اخیر اشاره کرد و گفت: مشترکین گرامی لازم است با در نظر گرفتن این موضوع نسبت به رعایت مواردی همچون پرهیز از شستشوهای غیر ضروری و جایگزین کردن گردگیری با شستشو اقدام نموده و از افزایش بی رویه سرانه مصرف آب جلوگیری نمایند.

مجتمع سهنله گزنهله با ۱۱ روستای تحت پوشش، هزار و ۲۰۰ مشترک و جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر در ۲۰ کیلومتری شهر سنقر قرار دارد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2363
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه
  • دیدگاه‌ها برای آب شرب ۱۱ روستای شهرستان سنقرو کلیایی پایدار شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.