8
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه:

کلیه مددجویان کمیته امداد تحت حمایت بیمه سلامت

  • کد خبر : 4628
  • ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
کلیه مددجویان کمیته امداد تحت حمایت بیمه سلامت
پیمان ترکمانه « مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره )، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در سال گذشته ۹/۸میلیارد تومان کمک هزینه بلاعوض درمانی برای مددجویان تحت حمایت در استان پرداخت شده است، همچنین ۷۲۷ فقره وام قرض‌الحسنه درمانی با اعتبار ۱۷/۴ میلیارد تومان به افراد نیازمند به صورت وام پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری #چکاوک_نیوز؛ ترکمانه افزود: کلیه مددجویان تحت پوشش در استان از مزایای بیمه سلامت برخوردار شده اند، که در صورت استفاده از خدمات مراکز درمانی دولتی، می‌توانند از مزایای بیمه بهره‌مند شده و باقیمانده هزینه‌های درمان را از طریق بیمه مکمل این نهاد دریافت کنند.

ترکمانه در ادامه گفت: در زمینه خدمات عمرانی فعالیت‌های سال گذشته به دلیل تورم موجود چندان قابل قبول نبود اما در مجموع ۲۲ میلیارد تومان هزینه شده است و در حال حاضر ۲۰۰ واحد روستایی در حال ساخت داریم و ۷۶۴ واحد فضای جانبی ساخته شده و ۶۸۸ واحد مسکونی نیز تعمیر شده اند و کلیه روستاییان می‌توانند برای احداث مسکن مقاوم مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با معرفی بنیاد مسکن از شبکه بانکی دریافت کننند و مبلغ ۶۰میلیون تومان هم کمک بلاعوض از این نهاد دریافت بگیرند.

روستایی تحت حمایت بدون مسکن نخواهیم داشت:

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، افزود: چنانچه ۵۰۰ واحد مسکونی در روستاها احداث کنیم می‌توانیم ادعا کنیم خانواده‌ روستایی تحت پوشش بدون مسکن در استان وجود نخواهد داشت.

به گفته مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه، سال گذشته از محل صندوق امداد ولایت ۴۴۳۶ فقره وام به ارزش ۴۲ میلیارد تومان، از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و رسالت ۲۵۵۹ فقره به ارزش ۳۲ میلیارد تومان و در مجموع ۷۰۰۰ فقره وام به ارزش ۷۲ میلیارد تومان به خانواده‌های مددجو پرداخت شده است. و در همین مدت، ۱۶۰۵ فقره شامل سه میلیارد تومان، ودیعه مسکن امانی ۴۳۰ فقره شامل ۹/۶ میلیارد تومان و ۸۶۵ فقره وام ودیعه مسکن بانکی شامل ۳۷ میلیارد تومان پرداخت شد.

این مسوول در خصوص تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و سفره‌های افطاری گفت: تاکنون ۸۰۰۰ سبد معیشتی با ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان ارزش هر بسته بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است که حدود پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه داشته است.

ترکمانه به ۳۵ هزار پرس غذا به ارزش دو میلیارد و ۸۰۰ میلیارد تومان بین نیازمندان اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۱۳۹ هزار پرس افطاری ساده توزیع و در مجموع ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حوزه افطاری و سید معیشتی برای مددجویان تحت حمایت هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی( ره) استان کرمانشاه،با هدف دسترسی آسان خیرین برای کمکهای نقدی، کد‌های QR را اعلام کرد و افزود: این کد برای کمک‌های مردمی پیش‌بینی شده و علاوه بر این کد دستوری #۸۸۷۷* نیز به این منظور پیش‌بینی شده است و شماره کارت

۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ بانک ملی ویژه برنامه اطعام نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی می باشد.

از عموم مردم خواست مسیرهای قانونی را شناسایی کنند و فطریه و نذورات خود را در اختیار افراد ذی صلاح قرار دهند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4628
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای کلیه مددجویان کمیته امداد تحت حمایت بیمه سلامت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.