1
مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه:

کلنگ خانه رضوان یک به زمین زده شد

  • کد خبر : 4080
  • 29 دسامبر 2022 - 15:25
کلنگ خانه رضوان یک به زمین زده شد
با هدف خانه دار شدن دو خانوار دارای دومعلول تحت حمایت بهزیستی کرمانشاه، کلنگ ساختمان سه طبقه با همت خیر نیک اندیش « دکتر فاطمه رضوان مدنی»، با حضور خانواده خیر، مدیر کل بهزیستی استان، جمعی از معاونین بهزیستی کرمانشاه، شهردار منطقه سه و خبرنگاران به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز؛ دکتر فرحناز محمدی « مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه» در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین نیک اندیش که به فکر رفاه خانواده های تحت حمایت بهزیستی هستند، اظهار داشت: دکتر فاطمه رضوان مدنی همچنان به فکر جامعه هدف بوده و این دو باب منزل مسکونی را با نیت خیر برای پدر و مادرشان هزینه ساخت آن را تقبل نموده روحشان شاد و بقای عمر بازماندگان باشد.

محمدی افزود: این گوشه ای از اقدامات خیرخواهانه خانواده رضوان مدنی است و جای تقدیر دارد.

دکتر فاطمه رضوان مدنی در حاشیه برگزاری مراسم به خبرنگاران گفت: با نیت خیر برای مرحوم پدرم، که در زمان حیاتش همیشه به فکر محرومین بوده، ازسهم ارث پدریم « یک و نیم میلیارد تومان» برای ساخت دو طبقه منزل مسکونی با متراژ« ۱۵۱ متر مربع» در دو طبقه و یک پیلوت، برای دو خانواده دارای دو معلول که از قبل شناسایی شده بودند اقدام کردم، ان شاالله تشویقی شود برای سایر خیرین که در این راه قدم بردارند.

دکتر رضوان مدنی این ساختمان را «رضوان یک» معرفی کرد و افزود:محروم پدرم در زمان حیاتشان اسرار داشتند خانواده های دارای دو معلول صاحب خانه شوند.

کلنگ خانه رضوان یک به زمین زده شد

صفدر مظفری« معاونت مشارکت های مردمی و مسکن بهزیستی استان کرمانشاه»نیز گفت: در استان کرمانشاه ۹ هزار خانوار دارای معلول بدون مسکن هستند، که از این تعداد سه هزار خانوار تکمیل مدارک برای مسکن در اداره مسکن و شهرسازی کرده اندو در حال حاضر ۲۵۰ خانوار دارای دو معلول فاقد مسکن می باشند، که به این افراد توجه ویژه ای می شود.

شهرام عارف کیا« شهردار منطقه سه کرمانشاه» نیز گفت: خارج از نوبت کارهای اداری این پروژه انجام شده، پروانه ساخت آماده است، و طی چند روز آینده مراحل ساخت آغاز می شود.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4080
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز کلنگ خانه رضوان یک به زمین زده شد
  • دیدگاه‌ها برای کلنگ خانه رضوان یک به زمین زده شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.