8
دادستان کرمانشاه:

کشف یک تن و ۴۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه طی ۴ ماه

  • کد خبر : 3346
  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
کشف یک تن و ۴۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه طی ۴ ماه
در چهار ماهه اول سال تعداد ۸۱۶ قبضه سلاح شامل حدود ۳۴۳ قبضه سلاح جنگی و ۴۷۳ قبضه سلاح شکاری در استان کشف و ضبط شده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به رشد قابل توجه کشفیات مواد مخدر در استان، اظهار کشف بیش از یک تن مواد مخدر طی مدت چهارماهه اول امسال خبرداد.

شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، ضمن تاکید بر برخورد جدی دستگاه قضایی کرمانشاه با قاچاقچیان مواد مخدر ، اظهار کرد: باتوجه به اینکه اعتیاد همواره به عنوان یکی از معضلات و آسیب های اجتماعی جدی در کرمانشاه مطرح بود، بنابراین برخورد با قاچاقچیان و عرضه کنندگان موارد مخدر بصورت جدی و در چهارچوب قانون در دستور کار است.

وی ادامه داد: متاسفانه قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر باعث آسیب رساندن به جوانان و فروپاشی زندگی های بسیاری شده اند، در این راستا ضابطین دستگاه قضایی همواره در تلاش هستند تا ضمن شناسایی قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، برای کاهش آمار اعتیاد در استان قدم بردارند.

دادستان کرمانشاه یادآورشد: براین اساس، طی چهارماهه اول امسال یک تن و ۴۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده که رقم قابل توجهی است.

وی در ادامه به بالا بودن آمار تیراندازی ها در کرمانشاه و وجود تعداد قابل توجهی سلاح مجاز و غیرمجاز در دست مردم اشاره کرد و گفت: در این رابطه به دنبال این هستیم که مانع از ورود سلاح گرم از مرزهای استان به داخل کشور شویم.

کرمی اضافه کرد: در این راستا در چهار ماهه اول سال تعداد ۸۱۶ قبضه سلاح شامل حدود ۳۴۳ قبضه سلاح جنگی و ۴۷۳ قبضه سلاح شکاری در استان کشف و ضبط شده است.

دادستان کرمانشاه از کشف ۷۴۹۴ عدد انواع مهمات نیز در این مدت خبر داد و گفت: ۴۹۶ نفر هم در ارتباط با کشف سلاح گرم و مهمات در استان دستگیر شده اند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3346
  • نویسنده : کرمی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای کشف یک تن و ۴۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه طی ۴ ماه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.