5
معاون ورزش اداره ورزش و جوانان کرمانشاه:

کرمانشاه نیازمند تشکیل کمیته خیرین ورزشی است

  • کد خبر : 4704
  • ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
کرمانشاه نیازمند تشکیل کمیته خیرین ورزشی است
اخبارکرمانشاه- معاون ورزش اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه نیازمند تشکیل کمیته خیرین ورزشی است.

به گزارش چکاوک نیوز، فرهمند سال افزون بعد از ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مشکلات حوزه ورزش استان کرمانشاه کمبود اعتبار و عدم رغبت حمایت اسپانسر است.

وی افزود: اعتبار معین شده برای ورزش و جوانان استان کرمانشاه تنها چهار میلیارد تومان است که این اعتبار باید ۴۷۰ هیأت ورزشی را تأمین مالی کند و همین امر باعث شده در تأمین نیاز مالی این هیأت‌ها با مشکل مواجه باشیم.

معاون ورزش اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هر لیگ ورزشی نماینده و نشان دهنده وضعیت ورزشی هر استان خواهد بود، تصریح کرد: با وجود این حساسیت‌ها اما بر اساس چارچوب بودجه دولتی حمایت از تیم‌ها خارج از نهادهای دولتی باید صورت گیرد و در اداره ورزش و و جوانان نیز به دلیل کمبود اعتبار نمی‌توانیم هیچ گونه حمایتی از تیم‌ها داشته باشیم.

سال افزون خاطر نشان کرد: در برخی از استان‌ها به دلیل حمایت‌هایی که توسط اسپانسرهای آنها صورت می‌گیرد با وجود توانمندی پایین آنها نسبت به استان کرمانشاه اما هزینه‌های میلیاردی برای حمایت از برخی از رشته‌ها صورت می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بودجه کلی ورزش و جوانان استان کرمانشاه پاسخگوی نیازهای یک هیأت ورزشی هم نیست، گفت: برخی بازیکنان هزینه‌ای بیش از چهار میلیارد تومان دستمزد می‌گیرد در حالی که بودجه استانی اصلاً توان رفع نیاز هیچ هیأت ورزشی را ندارد.

معاون ورزش اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: به منظور حمایت بیشتر از هیأت‌های ورزشی و تیم‌های ورزشی استان کرمانشاه نیازمند حضور اسپانسر بوده و به این منظور برای تشکیل کمیته‌ای با عنوان کمیته خیرین ورزشی در استان کرمانشاه اهتمام ورزیده شود و تاکنون نیز برای تشکیل این کمیته طبق اساس نامه آماده شده بعد از تعطیلات نوروزی اقدامات جدی برای عملی کردن این طرح انجام می‌شود.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4704
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای کرمانشاه نیازمند تشکیل کمیته خیرین ورزشی است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.