11
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه:

ایران جایگاه اول رشد علمی در آسیا و رتبه یازدهم جهانی را دارد

  • کد خبر : 5844
  • ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۱۵
ایران جایگاه اول رشد علمی در آسیا و رتبه یازدهم جهانی را دارد
اولین جشنواره اعطاء نشان به برترین های اقتصاد مقاومتی استان، که باهمکاری سازمان بسیج کارگران، کارخانجات استان و همت سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، برگزار شد

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه: سردار بهمن ریحانی در اولین جشنواره اعطاء نشان به برترین های اقتصاد مقاومتی استان، که باهمکاری سازمان بسیج کارگران، کارخانجات استان و همت سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه از لحاظ رشد علمی جایگاه یازدهم و در آسیا جایگاه اول را داریم

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از پیشرفت‌های ایران در عرصه‌های مختلف طی ۴۴ سال انقلاب اسلامی خبر داد و گفت و افزود: امروز با پیشرفت علوم بشری کاربرد دانش در زندگی انسان در همه عرصه‌های اقتصادی سیاسی اجتماعی و فرهنگی افزایش یافته است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی امروز به جایی رسیده، که نه تنها ماهواره و ماهواره‌بر می‌سازد، بلکه خودش این ماهواره را در مدار قرار می‌دهد، بسیاری از کشورها توانایی ساخت ماهواره را دارند، اما تنها چند کشور می‌توانند این ماهواره‌ها را در مدار قرار دهند، کشور ما با اتکا به دانش و خودباوری جوان این کشور به این علم دست یافته است.

ایران جایگاه اول رشد علمی در آسیا و رتبه یازدهم جهانی را اخذ کرد

این مسئول با اشاره به اینکه ۴۴ سال است دچار چالش‌های نظامی، امنیتی و تحریم قرار گرفته‌ایم، اظهار داشت: امروز نیاز توسعه شرکت‌ها بر پایه دانش بنیان و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی است، آنچه مهم است خودمان طی ۴۴ سال انجام داده‌ایم، ما با انگیزه‌های ایمانی و اعتقادی به جایی رسیده‌ایم، که پیشرفته تر از کشورهای دیگر هستیم و از لحاظ رشد علمی جهان جایگاه یازدهم و در منطقه غرب آسیا جایگاه اول را داریم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تأکید کرد: ما به آنچه داریم نباید اکتفا کنیم، ما باید به روز باشیم، کار سنتی در هیچ کجای دنیا دیگر قابل قبول نیست.

ریحانی با تاکید بر اینکه در دنیا باید جایگاه برتر را به لحاظ افزایش و کیفیت تولید، اقتصاد مقاومتی با نگاه درون داشته باشیم، گفت: امروز روسیه به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای دارای پدافند نظامی دنیا، نگاهش به کمک و آموزش از سوی ایران است، همه مباحث ما امروز متحرک است، پهپادهایی داریم که هزاران کیلومتر می‌رود، هدفش را پیدا می‌کند و میزند.

مسئولان وظیفه تبیین و روشنگری در انتخابات را دارند

وی با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۱ اسفند ماه و نقش حضور پرشور مَردم در این انتخابات، خاطرنشان کرد: امروز انتخابات بیانگر جبهه تقابل کشور با جبهه شیاطین و غرب است، لذا نگذاریم نظام سلطه به این کشور طمع کند، به عنوان مسئولین نظام وظیفه ما تبیین و روشنگری است، مَردم را برای حضور در به پای صندوق‌های رأی باید تشویق کنیم و به اطرافیان بفهمانیم که رأی ندادن ضررش بیشتر است یا خیر.

به گزارش چکاوک نیوز، در جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان از هشت واحد تولیدی، که شاخص‌های استاندارد را رعایت کرده بودند قدردانی شده و الگوسازی مناسب در عرصه کالا و خدمات ایجاد اقتصاد رقابتی کیفیت محور و پیروی از گسترش گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحد‌های تولیدی از اهداف برگزاری این جشنواره بود.

سپاه نبی اکرم ص

گفتنی است، به همت سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، طی مراسمی از تولید کنندگان برتر استان در قالب اولین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه، در سالن همایش‌های اداره استاندارد تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5844
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای ایران جایگاه اول رشد علمی در آسیا و رتبه یازدهم جهانی را دارد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.