8
سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه:

پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه “الکترونیکی” می‌شود

  • کد خبر : 3166
  • ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه “الکترونیکی” می‌شود
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از الکترونیکی شدن پرداخته کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه خبر داد.

پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه “الکترونیکی” می‌شود

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از الکترونیکی شدن پرداخته کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه تا پایان سال خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهدی احمدی با اشاره به پیگیری الکترونیکی کردن پرداخت کرایه اتوبوس و تاکسی در کرمانشاه، گفت: در این راستا جلسات متعددی برگزاری کرده و تلاش داریم زیرساخت های اجرای این طرح را اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه بحث “کارت شهری” را پیگیری می کند، گفت: اگر این طرح اجرایی شود، پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس هم از طریق همین کارت انجام می شود، اما تا زمان انجام این طرح به دنبال این هستیم که همانند تهران از طریق خرید کارت هایی مردم بتوانند کرایه اتوبوس را به صورت الکترونیکی پرداخت کرده و این کارت ها قابل شارژ باشد.

وی افزود: با توجه به پیگیری های صورت گرفته این طرح تا پایان امسال اجرایی می شود و مردم می توانند کرایه اتوبوس را بصورت الکترونیکی پرداخت کنند.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه افزود: در خصوص پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی نیز این کار در تهران از طریق کُدهای QR انجام می شود که پیگیر اجرای همین طرح در شهر کرمانشاه هستیم که این طرح هم تا پایان امسال اجرایی می شود.

احمدی گفت: بنابراین تا پایان سال هم پرداخت کرایه تاکسی و هم اتوبوس در شهر کرمانشاه الکترونیکی می شود.

رییس مدیریت سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه در ادامه از خرید ۹۰ دستگاه اتوبوس و میدل باس جدید برای ناوگان حمل و نقل عمومی کرمانشاه خبر داد و افزود: این خودروها از شهریورماه به تدریج به ناوگان اضافه می شوند.

وی با بیان اینکه بخشی از این خودروها به شهرک های حاشیه ای اختصاص پیدا می کند، گفت: به دلیل فاصله بسیار این شهرک ها از مرکز شهر و کمبود مسافر، تردد اتوبوس های شخصی در این مسیرها به صرفه نبود و امیدواریم با اختصاص اتوبوس های دولتی به این مسیرها، مشکلات مردم این شهرک ها هم تا حدی رفع شود./ایسنا

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3166
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه “الکترونیکی” می‌شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.