11

همایش مدیران مدارس با سخنرانی رئیس جمهور و استاندار در کرمانشاه برگزار شد   

  • کد خبر : 5407
  • ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۹
همایش مدیران مدارس با سخنرانی رئیس جمهور و استاندار در کرمانشاه برگزار شد    
همایش مدیران مدارس استان کرمانشاه همزمان با تهران و سایر استان های کشور با حضور و سخنرانی استاندار کرمانشاه امروز یکشنبه «۲۶شهریور ماه۱۴۰۲» در تالار انتظارشهر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبری چکاوک نیوز؛ این همایش که در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس برگزار شد، دکتر رئیسی «رئیس جمهورکشورمان» در ارتباطی تصویری با استان ها در سخنانی بر ضرورت افزایش بهره وری، عدالت آموزشی در مدارس و ارتقاء مادی و معنوی جایگاه معلمان تاکید کرد.

دکتر محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه و رییس شورای آموزش و پرورش استان، در سخنانی بر ضرورت توجه به معیارهای موثر و گره گشا در تعلیم و تربیت و شکوفایی خلاقیت و استعدادهای دانش آموزان تاکید کردو افزود: اولین استانی هستیم که مشاور تربیتی را در جمع خودمان داریم.

صحرایی در ادامه با اشاره به آیات قرآن کریم، گفت: خداوند هدف از خلقت انسان را تعلیم و تربیت آفریده است، بنده و شما قرار است پیش قراول این موضوع باشیم.

مدیر ارشد استان تأکید کرد: در اولین روز فعالیت امسال قبل از هر چه به فرزندانمان امید و آرمان بدهیم و با هم بکوشیم مدارسمان جزو امیدوارترین مدارس باشد.

استاندار امیدوار بود سال تحصیلی پیش رو یک سال متفاوت با اثر گذاری بیشتر داشته باشیم و جامعه آموزشی کرمانشاه با تلاش مدیران شاهد مردان و زنان موفق باشد.

همایش مدیران مدارس با سخنرانی رئیس جمهور و استاندار در کرمانشاه

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5407
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای همایش مدیران مدارس با سخنرانی رئیس جمهور و استاندار در کرمانشاه برگزار شد    بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.