7
مدیر پیشگیری از جرم دادگستری کرمانشاه:

نشست‌خبری‌بامدیر‌پیشگیری‌از‌جرم‌دادگستری‌کرمانشاه

  • کد خبر : 4316
  • ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
نشست‌خبری‌بامدیر‌پیشگیری‌از‌جرم‌دادگستری‌کرمانشاه
هدایت حیدری«مدیر پیشگیری از جرم دادگستری کرمانشاه»با اشاره به اینکه خبرنگاری در این زمان پیچیده و مقدس است،اظهار داشت: رسانه ها به راحتی می توانند مردم را نسبت به حقوقشان آگاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز؛ حیدری افزود: تعداد زیادی از اشخاص بزه دیده نمی دانند قانون چگونه از آنها حمایت می‌کند، جرم خود را نمی دانند، از رسالت خبرنگاران برای ارتقاء سطح آگاهی های عمومی می توان در این موارد استفاده کرد.

مدیر پیشگیری از جرم دادگستری کرمانشاه در ادامه گفت: از رسانه ها انتظار داریم حقوق قانونی را برای عموم مردم اطلاع رسانی کنند و بزه کار را از عواقب جرمش آگاه سازند.

از قرار دادسفید امضاء اجتناب کنید:

حیدری با اشاره به اینکه حجم بالایی از پرونده های قضایی در خصوص اعتماد به طرف مقابل شامل پرونده های می شود که قراردادسفید امضا شده و بعد از مدت کوتاهی با مشکلات قضایی مواجه می شوند، لذا از عموم مردم خواستاریم تا قرار داد فی مابین را کامل نخواندند، از امضاء و انگشت زدن خودداری کنند.

حیدری معتقد بود، دانش را باید به فرهنگ تبدیل کرد، دانش ما امروز به فرهنگ تبدیل نشده خرده سرقتهایی که نا آگاهانه انجام میگیرد باعث شده عده زیادی به مجازات بحث محکوم شوند.

وی در خصوص قرار داد بین زوجین جهت تعیین مهریه گفت: مهریه ای قرار داده شود که زوج در صورت درخواست زوجه توان پرداخت داشته باشد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4316
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای نشست‌خبری‌بامدیر‌پیشگیری‌از‌جرم‌دادگستری‌کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.