1
دکتر فرامرز رحمتی‌زاده

دستگاه‌ها و تجهیزات نگهداری فضای سبز شهرداری کرمانشاه تأمین شد

  • کد خبر : 2470
  • 19 می 2022 - 11:14
دستگاه‌ها و تجهیزات نگهداری فضای سبز شهرداری کرمانشاه تأمین شد
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از تأمین دستگاه‌ها و تجهیزات نگهداری فضای سبز شهرداری کرمانشاه خبر داد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از تامین و نوسازی دستگاه‌ها و ادوات مورد نیاز فضای سبز مناطق هشت‌گانه شهرداری خبر داد.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه؛ دکتر فرامرز رحمتی‌زاده اظهار داشت: با توجه به شروع فصل گرما و آغاز به کار عملیات سرزنی و حاشیه‌زنی چمن‌ موجود در فضاهای سبز شهری، با مساعدت دکتر نوروزی شهردار محترم و معاونت محترم خدمات شهری، بهسازی و نوسازی دستگاه‌ها و ادوات مورد نیاز چمن‌زنی مناطق هشت‌گانه شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه سطح وسیعی از فضای سبز مناطق شهرداری تحت پوشش چمن می‌باشد، عملیات چمن‌زنی با هدف رشد بهتر و همچنین ایجاد بستر یکنواخت در سطح فضای سبز، به‌طور مستمر توسط نیروهای زحمتکش مجموعه فضای سبز شهرداری انجام می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در راستای ايجاد چشم اندازی زيبا از معابر و گذرگاه‌های اصلی و فرعی شهر، عــــملیات فـــرم‌دهــی درختـــان و حذف زوائد بصری مانند تنه‌جوش و پاجوش نیز در پارک‌ها و بلوارهای شهر اجــرا می‌شود.

دکتر رحمتی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: عملیات سرزنی و حاشیه‌زنی چمن پارک‌ها و فضای سبز شهری جهت بهره‌مندی هرچه بیشتر و بهتر و مناسب شهروندان به صورت یکپارچه و مستمر در سطح مناطق هشت‌گانه شهرداری و با نظارت کارشناسان و مهندسین مربوطه در دست اقدام است.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2470
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : سازمان سیما منظر و فضای سبز
  • دیدگاه‌ها برای دستگاه‌ها و تجهیزات نگهداری فضای سبز شهرداری کرمانشاه تأمین شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.