9
رییس ستاد اربعین اتباع خارجی استان کرمانشاه، گفت:

زائران خارجی مرز بازگشت را مرز چذابه انتخاب کنند، از مراجعه به مرز خسروی خودداری کنند

  • کد خبر : 5390
  • ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱
زائران خارجی مرز بازگشت را مرز چذابه انتخاب کنند، از مراجعه به مرز خسروی خودداری کنند
برابر اطلاعیه اخیر سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور زائران حسینی اتباع افغانستانی و پاکستانی که قصد بازگشت به کشور را دارند برابر هماهنگی بعمل آمده جهت جلوگیری از مشکلات بعدی مرز بازگشت را همان مرز چذابه در استان خوزستان را انتخاب نمایند و از مراجعه به مرزخسروی خود داری نمایند. 

 به گزارش خبری چکاوک نیوز؛ حمزه سلیمانی «رئیس ستاد اربعین اتباع خارجی استان کرمانشاه، در این خصوص، گفت رکورد تردد زائران اتباع خارجی از مرز خسروی امروز صبح شکسته شد.

موج بازگشت زائران خارجی دو روز آینده شروع می شود:

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی اظهار کرد: آمار ورود و خروج زائرین اتباع خارجی از مرز خسروی در سال ۱۴۰۱ حدود ۶ هزار نفر بوده که امروز ۱۴ شهریور شکسته شده‌است، این در حالی است که موج اصلی خروج و بازگشت زائران خارجی در دو روز آینده شروع می شود.

سلیمانی «رئیس ستاد اربعین حسینی اتباع خارجی استان کرمانشاه»، آمار خروج زائرین اتباع از ۲۷ مرداد ماه تاکنون ۶۵۰۰ نفر اعلام کرد و در طول ۳ روز گذشته هم حدود ۲۵۰۰ نفر از زائرین اتباع خارجی از عراق بازگشت و از طریق مرز خسروی وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شدند .

 زائران خارجی

از مراجعه به مرز خسروی خودداری نمایید:

این مسئول تأکید کرد: ملیت زائرین اتباع خارجی که از مرز خسروی ورود و خروج داشته اند از کشورهای آذربایجان، گرجستان، تاجیکستان بودند و برابر اطلاعیه اخیر سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور زائران حسینی اتباع افغانستانی و پاکستانی که قصد بازگشت به کشور را دارند برابر هماهنگی بعمل آمده جهت جلوگیری از مشکلات بعدی مرز بازگشت را همان مرز چذابه در استان خوزستان انتخاب کنند و از مراجعه به مرز خسروی خود داری نمایند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5390
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای زائران خارجی مرز بازگشت را مرز چذابه انتخاب کنند، از مراجعه به مرز خسروی خودداری کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.