11

دکتر مسلم حدیدی به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی کرمانشاه معرفی شد

  • کد خبر : 4951
  • ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
دکتر مسلم حدیدی به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی کرمانشاه معرفی شد
مراسم معارفه دکتر مسلم حدیدی، با حضور دکتر مسعود ابراهیمی « معاون جهاد دانشگاهی کشور»، دکتر محمد نبی احمدی« ریاست دانشگاه رازی کرمانشاه»، دکتر سلیمان شفیعی « ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمانشاه»، نمایندگانی از شورای اداری، نیروی انتظامی، جهاد دانشگاهی و خبرنگاران در سالن اجتماعات مرحوم علامه طباطبایی جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار و دکتر مسلم حدیدی طی حکمی از طرف دکتر حسن مسلمی نائینی « ریاست جهاد دانشگاهی کشور» به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز؛ در این مراسم سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی مهمترین ابزار مورد نیاز در جنگ اقتصادی کشور را دانش، فناوری و تولید ثروت عنوان کرد و افزود:سیاست‌های کلان جهاد دانشگاهی در دور جدید، فعالیت مبتنی بر تعامل با همه دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی به ویژه دانشگاه‌ها است.

مسعود ابراهیمی در ادامه گفت: این برنامه خط راهنمایی است که برنامه‌های عملیاتی به گونه‌ای طراحی شود که از ظرفیت‌ استان‌ها، شهرستان‌ها، دانشگاه‌های مادر در استان‌ها، پارک‌های علم و فناوری، ادارات آموزش و پرورش، ارگان‌های حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی و ادارات کل صنایع استان‌هاو… استفاده شود.مراسم معارفه رئیس جهاد   دانشگاهی

ابراهیمی هدف کلی جهاد دانشگاهی را که براساس اساسنامه فعالیت‌های فرهنگی برنامه ریزی شده است را چشمگیر عنوان کرد و افزود: به گفته بزرگان کشور ما اکنون در جنگ اقتصادی هستیم و ناچاریم ابزارهای متناسب با این جنگ را طراحی و استفاده کنیم و مهمترین ابزار دانش، فناوری، تولید ثروت و اشتغال است و مهمترین آسیب فرهنگی کشور بیکاری جوانان است که آسیب‌های بعدی را به دنبال دارد.

این مسئول در ادامه گفت: سیاست‌های کشور مبتنی بر افزایش و جوانی جمعیت قرار گرفته است و عامل اصلی مطرح شده برای این مشکل کاهش نرخ باروری و ازدواج به دلیل عدم درآمد کافی و اشتغال جوانان است.

ابراهیمی افزود: برنامه‌های مفصلی در سطح کلان و خرد در کشور طراحی شده تا بتوانیم زیست بوم نوآوری و فناوری را به عنوان بخشی از زنجیره زیست بوم فعال کنیم که در این صورت همراه با آن اشتغالزایی و تولید ثروت را خواهیم داشت.

مراسم معارفه رئیس جهاد دانشگاهی کرمانشاه

ریاست جهاد دانشگاهی کرمانشاه:

کارفرهنگی و آموزشی حتماً باید جهادی باشد

دکتر مسلم حدیدی«ریاست جهاد دانشگاهی کرمانشاه» در ادامه مراسم، اظهار داشت: ما سرباز انقلابیم و خودمان را سرباز کوچک مردم استان می دانیم و در این راستا فضایی داریم که تأمل با همه اقشار جامعه را دارد.

حدیدی افزود: کار فرهنگی و آموزشی حتماً باید جهادی باشد و کاری انجام دهیم که مدیون رهبر و مردم نباشیم و سعی ما حل مشکلات استان باشد.

وی با اشاره به خام فروشی در استان و ۵۰٪ فارق التحصیل بیکار،گفت: ما به عرصه های خام فروشی ورود کرده ایم، مشکل آب نیز داریم، برنامه‌های ما در کرمانشاه تأمل با همه دستگاه ها باید باشد، امیدوارم بتوانیم سهمی در رشد استان کرمانشاه داشته باشیم.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4951
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای دکتر مسلم حدیدی به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی کرمانشاه معرفی شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.