8
معاون هماهنگی استانداری کرمانشاه:

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه معرفی شد

  • کد خبر : 4282
  • ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۸
سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه معرفی شد
در مراسمی که درمحل آمفی تئاتر حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه ،مدیر کل امور اقتصادی و دارایی ،و جمع کثیری از مسئولین دستگاههای اجرایی استانی برگزار شد، علی اصغر عباس زاده به عنوان سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه معرفی و از خدمات دو ساله بختیار رحمانی پور تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز ؛ بختیار رحمانی پور« ناظر اسبق سابق گمرکات استان کرمانشاه» ضمن خیر مقدم به مدعوین از عملکرد همکاران عزیز در حوزه نظارت گمرکات استان که با کمترین امکانات توانسته اند خدمات را به نحو احسن انجام دهند تشکر کرد و افزود: همکاران ما طی مدت خدمتم در استان کرمانشاه و در حوزه نظارت گمرکات استان ، با سعی و تلاش یاری گر فعالین اقتصادی استان و کشور بودند

معاون هماهنگی استانداری کرمانشاه:

در جنگ اقتصادی هستیم، خصوصاً در شهر کرمانشاه 

دکتر محمدی معاون «هماهنگی استانداری کرمانشاه» در این مراسم از زحمات بختیار رحمانی پور« ناظر اسبق گمرکات» تشکر و قدردانی کرد و افزود: بی تعارف در جنگ اقتصادی هستیم و دارای مشکلات زیادی مخصوصاً در شهر کرمانشاه، انتظار داریم با کار جهادی به پیشرفت استان کمک کنیم.

انتظار کار جهادی و انقلابی داریم:

محمدی افزود: در استان ما میانگین ۵۰درصد از صادرات کشور به عراق انجام می گیرد،کمبود امکانات داریم اما، مابدنبال سالم کار کردن هستیم،در استان کرمانشاه زیر بار هیچ فشار ی از هیچ جایی نروید‌،گمرک برای ایحاد رابطه خیلی تسهیل گذار است، بین ما و کشورهای خارجی انتظار معجزه نداریم ولی انتطار کار جهادی انقلابی داریم، همکاری ویژه و کار جهادی را از شما همکاران گرامی انتظار داریم.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان:

  ناظر اسبق گمرکات استان

در ادامه علی اصغر عباس زاده ضمن خیر مقدم به مدعوین اظهار داشت: این جلسه برای تقدیر از آقای بختیار رحمانی پور است.

عباس زاده افزود: دوموضوع داریم که یکی در خصوص همکاران و دیگری نحوه ارتباط با مدیران و ذی نفعان ما می باشد، لازم است هر چه در توان داریم برای بهبود کارمان انجام دهیم.

این مسئول ، خدمت گذران در گمرک را مظلوم خطاب کرد و با توجه به جایگاه و نقش گمرک و اینکه گمرک یکی از عناصر مهم اقتصادی است. از معاون هماهنگی استانداری کرمانشاه خواست، قول همکاری و پشتیبانی لازم را باحوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه داشته باشند.جلسه معارفه و حضور جمعی از مسئولین

وی در ادامه گفت:همه باید مشارکت همگانی داشته باشیم باکمک همه دستگاهها بایک حرکت موثر بتوانیم در رشد اقتصادی استان نقش چشمگیری ایفا کنیم،از موضوعات که چندین سال است که سازمان جهانی از گمرک میخواهد بحث سهولت در ترخیص کالا است، اما این تسهیل گری چه برنامه هایی میخواهد .زمان ترخیص کالا سرعت گرفته از ۷۲ ساعت به ۲۴ ساعت رسیده، فصای سهولت برای تجار فضای کسب حلال است، ابزارهایی را باید به روی کار بیاوریم تا بتوانیم بیشتر از این کار کنیم،.

لازم به ذکر است: در پایان مراسم از زحمات بختیار رحمانی پور تقدیر و علی اصغر عباس زاده به عنوان سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان معرفی شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4282
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه معرفی شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.