11
استاندار کرمانشاه:

ما پاوه را با نمایندگی ماموستا قادری می شناسیم/ مدرسه و مسجد سال آینده به مسکن مهر پاوه اضافه می شود

  • کد خبر : 5938
  • ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۱
ما پاوه را با نمایندگی ماموستا قادری می شناسیم/ مدرسه و مسجد سال آینده به مسکن مهر پاوه اضافه می شود
نشست شورای اداری شهرستان پاوه به ریاست استاندار کرمانشاه در سالن جلسات فرمانداری پاوه برگزار شد، در این نشست مصوبات متعددی برای پیشرفت و آبادانی پاوه که پیش تر کارشناسی و جمع بندی شده بود، به تصویب نهایی رسید.

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه: محمد طیب صحرایی در هفدهمین سفر شهرستانی و سومین سفر به شهرستان پاوه، در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری پاوه برگزار شد، اظهار کرد: ما پاوه را با نمایندگی ماموستا ملا قادر قادری « امام جمعه شهرستان پاوه» می شناسیم.

مسجد و مدرسه «فجر» در پاوه ساخته می شود

صحرایی اقدام مسکن مهر در شهرستان پاوه را اقدامی خوب برای خانه دار شدن تعدادی از ساکنین این شهرستان عنوان کرد و افزود: برای مسکن مهر پاوه در سال آینده اقدام به ساخت مسجد و مدرسه خواهیم کرد، که با نام مسجد و مدرسه فجر مردم این منطقه از خدمات آن استفاده کنند.

صحرایی تصریح کرد: میراث فرهنگی با مسائل ضد فرهنگی نباید قاطی شود، میراث فرهنگی باید در خدمت فرهنگ اسلامی ما قرار گیرد، و گردشگران ما باید نشانگر حجاب، عفاف و مذهب ما باشند، غیر از این ناپسند خواهند بود.

منافع مرز اول باید به مرزنشینان برسد

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه حد مرز باید انجام شود، افزود: ۵۰٪‌ مشکلات مرز مربوط به کشور همسایه است، گفت: منافع مرز اول باید به مرز نشینان برسد و منافع مرز هر زمان باید پربارتر از امروز پیش برود، بازارچه ها برای کار ماندگار ایجاد شود، کوله بری یک اشتغال موقت است، تقویت بازارچه و کار ماندگار مد نظر ماست.

در مرز از گذرگاه های شناسایی شده تردد کنید

صحرایی در ادامه تأکید کرد: دفاع تمام عیار از هموطنان خواسته ماست، یک هم وطن در هر کجا ساکن باشد برای ما عزیز است، عبور و مرور در مرز بایستی از مسیر شناسایی شده باشد، از هموطنان می خواهم از گذرگاه های معرفی شده تردد کنند.

استاندار کرمانشاه در خاتمه سخنانش عموم مردم را به پای صندوقهای رأی برای انتخاب کاندید مورد نظرشان دعوت کرد و افزود: مهمترین حسن جمهوری اسلامی، شرکت خودمان در سرنوشت کشورمان است، میتوانیم در انتخابات شرکت کنیم، ان شاالله روز ۱۱ اسفند برگ افتخار دیگری بر سرنوشت خودشان اضافه می کنند.

مدیر عامل آبفا استان:

نشست استاندار کرمانشاه در فرمانداری پاوه
بیشترین زیرساخت مربوط به شهر پاوه است

رضا داودی« مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه» در این جلسه، با اشاره به اینکه در بحث ماده ۲۳ برای افزایش طرح های شهرستان پاوه قول مساعد را گرفته ایم، اظهار کرد: برخوردار ترین شهر استان شهرستان پاوه است.

داودی افزود: پاوه دارای دو تصفیه خانه فاضلاب و سه تصفیه خانه آب است و از نظر زیرساختی بیشترین زیر ساخت مربوط به شهر پاوه می باشد.

طرح بانه وره تا پایان سال به اتمام می‌رسد
مدیر عامل آب و فاضلاب استان در خصوص طرح بانه وره، گفت: آب از داریان برای روستاها تأمین می شود و تمام روستاها با قرداد دوم هدفمند می شوند، طرح بانه وره نیز تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

مدیر عامل آب منطقه ای استان، در ادامه جلسه از پای کار بودن پنج پیمانکار برای آبرسانی از چشمه های هانی کوان به شهر پاوه خبر داد و افزود: تلاش شده طبق قرارداد امسال این طرح را وارد مدار کنیم.

فرهادی با اشاره به اینکه در بحث انشعابات غیر مجاز صحبتهایی در اجرای احکام شده، افزود: در حال حاضر از ۱۶۰ لیتر آب ۱۴۰ لیتر را تحویل گرفته اند، و برای جمع آوری انشعابات غیر مجاز این شهرستان نیازمند همکاری فرماندار هستیم.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5938
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای ما پاوه را با نمایندگی ماموستا قادری می شناسیم/ مدرسه و مسجد سال آینده به مسکن مهر پاوه اضافه می شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.