1
مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه:

مراسم افتتاح مرکز چند منظوره معلولیتی «روژبین» در روز جهانی معلول

  • کد خبر : 3838
  • 03 دسامبر 2022 - 16:44
مراسم افتتاح مرکز چند منظوره معلولیتی «روژبین»  در روز جهانی معلول
به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلول، مرکز چند منظوره معلولیتی «روژبین» درشهرستان روانسر با امکانات فیزیوتراپی، کاردرمانی وگفتار درمانی با حضور مدیر کل بهزیستی استان، تعدادی از معاونین و فرماندار و تعدادی از مسئولین شهرستان روانسر شنبه «۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱» افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این مراسم ضمن تشکر از همکاران در شهرستان روانسر از خدمات رسانی به توانخواه هان این شهرستان، اظهار داشت ؛ در استان کرمانشاه ۴۶ هزار معلول داریم که مهمترین خواسته و درخواستشان اجرای کامل قانون جامع حمایت از معلولین می باشد، بهزیستی نیز در این خصوص کارهای لازم را انجام می دهد تا توانخواه هان عزیز دسترسی لازم به خدمات را در شهرستان های محل سکونتشان داشته باشند.

فرحناز محمدی با امید وحدت و همبستگی همه شهرستان ها در خصوص جامعه معلولین، افزود؛ در این مرکز خدمات فیزیوتراپی، کار درمانی و گفتار درمانی ارائه می شود،تا معلولین عزیز در شهرستان محل سکونت از خدمات لازم بهره‌مند شوند و نیاز نباشد به شهرستان جوانرود، کرمانشاه و یا تهران مراجعه کنند.

بهزیستی استان نقش آفرینی چشمگیری به شهرستان روانسر داشته است:

در ادامه سعدی مصطفی زاده« فرماندار روانسر»، ضمن تشکر از مسوولین بهزیستی، اظهار داشت: لازم است به شهرستان روانسر همیشه نگاه ویژه ای نهادهای حمایتی داشته باشد، در این خصوص اداره بهزیستی استان نقش آفرینی چشمگیری در همه موارد خصوصاً بحرانها داشته داشته است.

مصطفی زاده در خصوص بحث اشتغال به معلولین که مورد تأیید مقام معظم رهبری نیز می باشد، افزود: خوشبختانه اداره بهزیستی با توجه به تبصره ۱۶ اعتبارات بیشتری برای شهرستان روانسر در نظر گرفته است.

فرماندار روانسر افتتاح این مرکز چند منظوره را به فال نیک گرفت و افزود: با افتتاح این مرکز تردد معلولین از روانسر به جوانرود و کرمانشاه نیاز نیست و توانخواهان عزیز خدمات مورد نیاز از در شهرستان روانسر دریافت می کنند.

لازم به ذکر است تلاش شده خدمات توانبخشی در شهرستان ها فراهم شود و مرکز چند منظوره شهرستان گیلان‌غرب نیز در هفته معلول افتتاح می‌شود.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3838
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای مراسم افتتاح مرکز چند منظوره معلولیتی «روژبین» در روز جهانی معلول بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.