7
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت:

مراسم معرفی محمد رضا آمویی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه

  • کد خبر : 4554
  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰:۰۳
مراسم معرفی محمد رضا آمویی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه
طی مراسمی با حضور استاندار و تعدادی از معاونین ایشان، فرمانده هان نظامی و انتظامی استان، اعضای شورای اداری و خبرنگاران در آمفی تئاتر ساختمان آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی از خدمات ابراهیم رحیمی زنگنه تقدیر و محمد رضا آمویی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه معرفی و منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری #چکاوک_نیوز؛ محمدرضا آمویی « سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه» مدیریت سیاست داخلی را محور اصلی فرایندهای وزارت کشور عنوان کرد و اظهارداشت:فرمانداری به عنوان یک نهاد هماهنگ کننده وظیفه دارد در زمینه عدالت اجتماعی به عنوان یک کار ویژه مطالبات مردمی را دریافت نماید و به صورت ویژه به آن بپردازد.

آمویی تأکید کرد: من به عنوان خادم مردم وظیفه خود میدانم که توجه ویژه‌ای به مطالبات مردم شهرم داشته باشم.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه در ادامه گفت: خواسته‌های مردم کرمانشاه در حال حاضر به سمت استانداری در حال حرکت است، امیدوارم بتوانم در سمت جدید نقش وجایگاه فرمانداری را  با همراهی دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه به فرمانداری برگردانیم، و در این راستا همشهریان اگر مطالبه‌ای دارند از سوی فرمانداری نیز انجام شود.

آمویی با اشاره به اجرای فرمامین و تدابیر رهبر معظم انقلاب به عنوان سند بالادستی و چراغ هدایت راه ملت، گفت: در این زمینه به دنبال رسیدگی به امور مردم و تأمین رفاه و آسایش و حل مشکلات شهروندان هستیم و نهایت سعی خود را دارم منافع ارباب رجوع را بر منافع گروه‌های خاص ترجیح دهم.
سرپرست فرمانداری کرمانشاه رضایت و ارتباط صمیمی با مردم و توجه به تحول اداری و رعایت تقوی در کار را از دیگر اولویت‌های کارهای خود عنوان کرد و افزود: هیچگونه عقب نشینی در احکام دینی و ارزشهای سنتی در کار نخواهیم داشت و فراهم آوردن ایجاد همکاری در چارچوب قوانین و مقررات رضایتمندی شهروندان با همکاری مجموعه فرمانداری اولویت کاری ماست.

معرفی سرپرست فرمانداری کرمانشاه

آمویی در ادامه سخنانش حفظ وحراست از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی با رعایت ‌ضوابط و قوانین و با الزام به اجرای واجبات و شرعیات را از مهمترین برنامه‌های خود در سمت جدیدش عنوان کرد وافزود: اجرای دقیق قوانین با نگاه کارگشایی برای مردم سر لوحه کار من و همکارانم در فرمانداری کرمانشاه خواهد بود که اساس پایداری نظام است وامیدواریم بتوانیم با همدلی و همکاری دستگاه‌های دولتی این هماهنگی را ایجاد کنیم.
آسایش و آرامش خود را فدای آسایش و آرامش شهروندان خواهم کرد:
وی از دیگر اولویت‌های کاری خود به برنامه‌ریزی، کنترل، نظارت و راهبری بر حوزه استحفاظی فرمانداری کرمانشاه اشاره کرد و افزود: آسایش و آرامش خودم را فدای آسایش و آرامش همشهریان خواهم کرد و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان از اولویت کارهای ما در مجموعه فرمانداری خواهد بود.

آمویی دیگر برنامه کاری خود را، نظارت بر اجرای پروژه‌های عمرانی و‌شهری عنوان کردو افزود: در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز هوشمندانه عمل خواهیم کرد و در این راستا از کلیه حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و اصحاب رسانه خواستار همکاری هستیم.
سرپرست فرمانداری کرمانشاه در راستای تکریم خانواده‌ معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، صیانت از حقوق شهروندی، فعال‌سازی کارگروه اجتماعی،فعال‌‌سازی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جمع‌آوری معتادین متجاهر، فعال‌سازی کمیته جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان و کودکان کار،تسهیل‌گری در حوزه زنان و خانواده، توجه به حوزه میراث فرهنگی و گردشگری و توریسم درمانی و توجه به حوزه جوانان و غنی سازی اوقات فراغت جوانان خواستار همراهی عموم دستگاه ها و مردم شد.

آمویی در پایان سخنانش گفت: برای بحث اربعین برنامه ریزی خاصی خواهیم داشت و در فرصتهای مناسب ارتباط موثری با جامعه نخبگان خواهیم داشت.
مراسم معرفی محمدرضا آمویی

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4554
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای مراسم معرفی محمد رضا آمویی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.