9
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:

قدر خودتان و مردم را بدانید، شما کار تبلیغ دین را برای مردم دارید

  • کد خبر : 5234
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶
قدر خودتان و مردم را بدانید، شما کار تبلیغ دین را برای مردم دارید
اولین جلسه گردهمایی اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ، با حضور ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، ‌ رئسای  ادارات تبلیغات اسلامی کلیه شهرستانها های استان و نمایندگانی از بخشهای بزرگ استان کرمانشاه، به مناسبت« دوازدهم مرداد ماه» سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، پیش از ظهر امروز سه‌شنبه « دهم مردادماه ۱۴۰۲» برگزار شد.

به گزارش چکاوک نیوز؛ حجت الاسلام مصطفی علما« نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه»، ضمن خوشامد به حضار و آرزوی موفقیت برای عموم مردم در خدمتگزاری به اسلام، اظهار کرد: تربیت اسلامی از صدر اسلام مطرح بوده و ما همه بایدبه هنگام هر چیز را مدیریت کنیم، به عنوان مثال آتش زدن قرآن مدیریت به موقع می خواهد، هر چیز به وقت خود مدیریت می خواهد.

برنامه هایی که قرآن برای ما پیش‌بینی کرده، مهم است:

امام جمعه کرمانشاه، تاکید کرد: آنچه برای ما مهم است، شعار اسلامی است، خود اسلام است و برنامه هایی که قرآن برای ما پیش‌بینی کرده است.

علما با اشاره به اینکه قرآن کتاب هدایت است، افزود: دشمنان همیشه با کتاب قرآن مخالفت می کنند،این کتاب، کتاب هدایت است، بارها در نماز آمده خداوندا مرا به راه راست هدایت کن، ما یک صراط در زندگی بیشتر نداریم، آن شاه راه مستقیم است و خداوند همین را از ما می خواهد.

اسلام بجز تربیت مردم چیزی نمی خواهد:

نماینده ولی فقیه در استان در خاتمه سخنانش گفت: سال ۵۷ انقلاب شد،سال ۵۹ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تشکیل شد، این شورا عمده کارش تبلیغ دین اسلام است، اسلام هم بجز تربیت مردم چیزی نمی خواهد، شما قدر خودتان و مردم را بدانید، شما کار تبلیغ دین را برای مردم دارید.

کسانی که شعار الهی را بزرگ میدانند، نشان دهنده تقوای قلب آنهاست:

حجت الاسلام ، مهدی عبدی«رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه»، در این جلسه، اظهار کرد: دوازدهم مرداد ماه سال ۱۳۵۹‌ به فرمان رهبر کبیر انقلاب « امام خمینی (ره)، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در کشور تأسیس شد.

حجت الاسلام عبدی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد غیر دولتی است که زیر نظر مقام معظم رهبری وظیفه راهبردی و مدیریت برگزاری مراسمات ملی، سیاسی ، مذهبی و انقلابی را دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، با اشاره به آیات قرآن کریم ، گفت: کسانی که شعار الهی را بزرگ میدانند، نشان دهنده تقوای قلب آنهاست.

حجت الاسلام عبدی از وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به برگزاری مراسمات همیشگی دوازده فروردین، دوازده بهمن، ایام الله دهه مبارک فجر نام برد و افزود؛ یک سری وظایف دیگر بر اساس زمان و مکان داریم که هر از گاهی دشمنان دست به توطئه های می زنند، که رژیم جمهوری اسلامی ایران آن توطئه ها را محکوم و با کمک مردم انقلابی خنثی می کنید.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، در خاتمه گفت: این شورا بر اساس یک نیاز واقعی شکل گرفته، لحظه ها را شناخته و کار موثر آن لحظه را انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است: در پایان جلسه از حاضرین که از سراسر استان در این گردهمایی دعوت شده بودند تقدیر شد.

تقدیر

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5234
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای قدر خودتان و مردم را بدانید، شما کار تبلیغ دین را برای مردم دارید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.