8
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، گفت:

امضاء‌تفاهم نامه همکاری ستاد توسعه و ترویج بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر با استانداری کرمانشاه

  • کد خبر : 4889
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲:۴۶
امضاء‌تفاهم نامه همکاری ستاد توسعه و ترویج بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر با استانداری کرمانشاه
جلسه ستاد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با حضور استاندار کرمانشاه، مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان کشور، مدیر صندوق بین اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر استان و جمعی از مدیران استانی در استانداری کرمانشاه برگزارو تفاهم نامه همکاری در بحث ستاد توسعه و ترویج بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر با استانداری کرمانشاه امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز؛ دکتر بیت ا…برقراری، ضمن ابراز خوشحالی در جمع مسوولین کرمانشاه و رضایت از عملکرد صندوق بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر در این استان، اظهار داشت: ظرف یک سال برابر چهار سال توانسته ایم در صندوق بیمه کشاورزی، روستائیان و عشایر کار انجام دهیم.

وی در ادامه گفت: برای اولین بار در کشور همایش معتمدین و مروجین در استان کرمانشاه برگزار شد، جلسات امروز را بسیار عالی دیدم، ظرفیت پوشش بیمه ای در استان کرمانشاه در مقایسه با استان های دیگر بیشترو بهتر بوده.

دکتر برقراری تاکید کرد: صندوق بیمه کشاورزی، روستائیان و عشایر، صندوق جوانی است که عمر ۱۷ ساله دارد، لازم است تراز مالی آن را حفظ کنیم.

این مسوول با اشاره به تأسیس بیمه ذکر شده در سوم خرداد ماه ۱۳۸۴ سن این بیمه را ۱۸ سال عنوان کرد و افزود: این صندوق از صندوق های مهم وزارت کار و امور اجتماعی است، که متأسفانه به خوبی در کشور معرفی و شناخته نشده است.

دکتر برقراری در ادامه گفت: قبل از سال ۸۴ روستاییان و عشایر بیمه نبودند، اکنون جامعه هدف، روستاییان، کشاورزان و شهرهای زیر ۲۰ هزار خانوار تحت پوشش این بیمه با مزایای لازم مانند سایر بیمه ها قرار گرفته اند.

مدیر صندوق بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر از بیمه تکمیلی برای مستمری بگیران این صندوق برای اولین بار خبر داد و افزود: این بیمه اختیاری است و استانداران، فرمانداران، بخشداران و کارگزاران می توانند در تبیین صندوق نقش آفرینی کنند.

 

در دولت آقای رییسی جهش قابل توجه بیمه داشته‌ایم:

برقراری از افزایش چشمگیر بیمه در دولت آقای رییسی خبر داد و افزود: ظرف مدت یکسال برابر چهار سال گذشته توانسته ایم در این صندوق کار به نفع بیمه شدگان انجام دهیم و برای اولین بار در کشور تمدید بیمه هم رقم بالا و چشمگیری داشته است.

جلسه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

استان کرمانشاه در خدمات بیمه روستاییان نفر اول است:

این مسوول با اشاره به بازدید هایی که از استانهای دیگر داشته، جلسات امروز در کرمانشاه را بسیار عالی عنوان کرد و افزود: کرمانشاه از نظر پوشش بیمه‌ای نفر اول در کشور می باشد.

برقراری هدف از تشکیل بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر را خاطر جم شدن آینده بیمه شدگان این صندوق عنوان کرد و افزود: هرجا عشایر روستایی و شهر زیر ۲۰ هزار خانوار بود باید بیمه شوند.

استاندار کرمانشاه:

دکتر محمد طیب صحرایی در این نشست با اشاره به صحبت‌های مدیر صندوق بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه، اقداماتی را که محسن رشیدی اقدم در این خصوص انجام داده بود نوید خوبی برای استان عنوان کرد و افزود: این گسترش می تواند بیشتر گسترش پیدا کند.

صحرایی با اشاره به پتانسیل های خوب در استان، افزود: ما اینجا برای سرمایه گذاری تراکم پیشنهاد داریم، آنچه برای صندوق موثر است، بیان کنید، با نام صندوق و خود صندوق به عنوان ستاد استانی استقبال می کنیم.

لازم به ذکر است: در این مراسم استاندار کرمانشاه قول همکاری با صندوق بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر را دادند و تفاهم نامه بین صندوق بیمه و استانداری به امضا طرفین رسید.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4889
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای امضاء‌تفاهم نامه همکاری ستاد توسعه و ترویج بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر با استانداری کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.