1
شناسایی و رصد ظرفیت‌های دانش‌بنیان در استان فارس

حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان

  • کد خبر : 2870
  • 27 ژوئن 2022 - 16:19
حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان
حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان

حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با هدف شناسایی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان استان فارس، در نخستین نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان در شیراز، شرکت کرد.
به گزارش چکاوک نیوز، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به نمایندگی از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، با رویکرد ارائه نیازمندی‌ها در حوزه کالایی، فنی و عملیاتی، معرفی تجهیزات ساخت این شرکت و شناسایی و رصد ظرفیت‌های دانش‌بنیان در استان فارس به‌منظور کمک به بخش تولید نفت و گاز زاگرس جنوبی و شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز شرق و غرب، از دیگر شرکت‌های نفت مرکزی در نمایشگاه «تولید ایرانی دانش‌بنیان» حضور یافت.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان به همت استانداری فارس و با محور شعار سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان از ۳۱ خرداد ماه تا سوم تیرماه در محل نمایشگاه‌های دائمی شیراز دایر بود.

در همین حال، سید ابوالحسن محمدی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف شناسایی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان استان فارس و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سازندگان توانمند داخلی از نخستین نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان در شیراز، بازدید کرد.


از چکاوک نیوز، پایگاه خبری

شرکت دانش‌بنیان یا شرکت متمرکز بر دانش، (به انگلیسی: Knowledge enterprise) به شرکت‌هایی گفته می‌شود که دانش و فناوری، جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی آن‌ها باشد. دانش‌بنیان در ایران شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش‌محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی شامل گسترش، کاربرد نوآوری و تجاری‌سازی نتایج حاصل از تحقیق و توسعه در حوزه فناوری‌های برتر، با ارزش افزوده فراوان و براساس معیارهای موردنظر قانون تأیید می‌شود.

بنابر قانون ایران شرکت‌های دولتی، مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی و نیز شرکت‌ها و مؤسساتی که بیش از ۵۰٪ از مالکیت آن‌ها متعلق به شرکت‌های دولتی، مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی باشد، مشمول حمایت‌های این قانون نیستند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2870
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نمایشگاه تولید ایرانی دانش‌بنیان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.