9
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه :

شرکت آب منطقه ای آماده همکاری برای استعلام اراضی خیابان آیت اله زرندی است

  • کد خبر : 3297
  • ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
شرکت آب منطقه ای آماده همکاری برای استعلام اراضی خیابان آیت اله زرندی است

شرکت آب منطقه ای آماده هرگونه همکاری برای استعلام اراضی خیابان آیت اله زرندی (طرح آبشوران) است به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چکاوک نیوز استان کرمانشاه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه از مراتب آمادگی این شرکت برای پاسخ به استعلام های درخواستی مالکان اراضی طرح آبشوران درخیابان آیت اله زرندی خبرداد. شهلایی با بیان […]

شرکت آب منطقه ای آماده هرگونه همکاری برای استعلام اراضی خیابان آیت اله زرندی (طرح آبشوران) است
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چکاوک نیوز استان کرمانشاه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه از مراتب آمادگی این شرکت برای پاسخ به استعلام های درخواستی مالکان اراضی طرح آبشوران درخیابان آیت اله زرندی خبرداد.

شهلایی با بیان اینکه طرح ساماندهی رودخانه آبشوران در محل فعلی خیابان آیت اله زرندی تا قبل سال ۱۳۹۰ تحت مدیریت شرکت آب وفاضلاب استان بوده وبعد از آن تاریخ مدیریت این طرح به این شرکت واگذار گردیده است خاطرنشان ساخت برای اجرای طرح از طریق دفاتر حقوقی دوشرکت و برمبنای قوانین وضوابط موجود تملک اراضی انجام شده وحق از کسی ضایع نشده است.

شهلایی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح آسایش و رفاه شهری و نیز مدیریت بهینه آبهای سطحی است اظهار داشت مالکان اراضی می توانند نسبت به پیگیری تملک اراضی ویا استعلام آن از طریق دفتر حقوقی این شرکت اقدام نمایند واز آمادگی خود وهمکاران برای رسیدگی به شکایات وابهامات موجود دراین طرح خبرداد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3297
  • نویسنده : فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : واحد خبر صداوسیمای استان کرمانشاه
  • دیدگاه‌ها برای شرکت آب منطقه ای آماده همکاری برای استعلام اراضی خیابان آیت اله زرندی است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.