10
مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد؛

سفر دندانپزشکان گروه جهادی«رهروان مهدوی» و «منادیان رحمت»،به کرمانشاه

  • کد خبر : 5886
  • ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۲
سفر دندانپزشکان گروه جهادی«رهروان مهدوی» و «منادیان رحمت»،به کرمانشاه
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از سفر دو گروه از دندانپزشکان جهادی «رهروان مهدوی» و «منادیان رحمت»، به استان کرمانشاه خبر داد و افزود: این گروه های جهادی به بیش از ۴۰۰ مددجوی بهزیستی در استان خدمات دندانپزشکی ارائه داند.

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه؛ بهزاد شهبازی با اشاره به سفر ۳۰ دندانپزشک از استان تهران به کرمانشاه، گفت: این دندانپزشکان در قالب دو گروه جهادی «رهروان مهدوی» و «منادیان رحمت» به مناسب ایام مبارک دهه فجر به استان کرمانشاه سفر کردند و به بیش از ۴۰۰ مددجو خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه دادند.

مدیر کل بهزیستی کرمانشاه سفر دندان پزشکان به کرمانشاه را سه روزه عنوان کرد و افزود: دندانپزشکان حضور پیدا کرده طی روزهای ( نوزدهم تا بیست و یکم)بهمن ماه خدمات‌رسانی به مددجویان را به نحو احسن انجام دادند.

شهبازی خاطر نشان کرد: در مدت این سه روز خدمات دندانپزشکی جهادی این دو گروه، ۱۰ دندانپزشک کرمانشاهی هم به آنها اضافه شده و با همراهی گروه با هم خدمات رسانی به مددجویان بهزیستی را انجام دادند.

شهبازی گفت: این دندانپزشکان جهادی در مدت سفر سه روزه خود به استان در شهر کرمانشاه مستقر بوده و به بیش از ۴۰۰ مددجوی بهزیستی خدمات‌رسانی داشتند.

مدیر کل بهزیستی استان خدمات گروه جهادی دندانپزشکی را در کرمانشاه شامل (عصب‌کشی، پر کردن ، جرم‌گیری، کشیدن دندان، ویزیت و …) عنوان کرد و افزود: تمام مواد اولیه، تجهیزات و وسایل هم توسط همین تیم‌های جهادی تأمین شده و به همراه گروه به کرمانشاه آورده بودند.

بیش از ۱.۲ میلیارد تومان خدمات دندانپزشکی مددجویان برآوردشده

شهبازی با اشاره به قیمت بالای خدمات دندانپزشکی گفت: ارزش خدمات این دندانپزشکان طی این سه روز بیش از ۱.۲ میلیارد تومان برآورد شده که برای مددجویان رایگان خدمات دهی شد.

سفر دندان پزشکان گروه جهادی به کرمانشاه

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ضمن قدردانی از این ۴۰ دندانپزشک جهادی و خیر، گفت: از این تیم‌های جهادی قول گرفته‌ایم که سفر دیگری به استان کرمانشاه داشته باشند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5886
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای سفر دندانپزشکان گروه جهادی«رهروان مهدوی» و «منادیان رحمت»،به کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.