9
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه: 

زنگ بیمه در مدارس به صدا درآمد/ پرداخت مالیات در صنعت بیمه نقش آفرینی دارد

  • کد خبر : 5648
  • ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۴
زنگ بیمه در مدارس به صدا درآمد/ پرداخت مالیات در صنعت بیمه نقش آفرینی دارد
اولین همایش صنعت بیمه،با حضور رئیس شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، رییس پلیس راهور استان، نمایندگان و فعالان حوزه بیمه استان و مدیران دوازده گانه استان، پیش از ظهر شنبه در، سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه: محمود رشیدی اقدم« مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان» در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بیمه« ۷ لغایت ۱۳» آذر ماه اظهار کرد: دولت مکلف است خدمات را در مقابل بیمه گران که از بیمه تأمین اجتماعی، بیکاری، پیری،بهداشتی، از راه ماندگی،درمانی، حوادث و … برخوردارند انجام دهد.

رشیدی اقدم، تأسیس بیمه همگانی را در آذر ماه۱۳۶۷ عنوان کرد و افزود: این همایش فرصتی شده برای آگاهی بخشی به عموم مردم رسیدگی شود، حفاظت از داریی های افراد را معرفی کنیم، فرهنگ بیمه ای را ارتقاء دهیم.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ابراز خوشحالی کرد، که امسال شاهد بودیم زنگ بیمه در مدارس به صدا درآمد تا بتوانیم کودکانمان را با بیمه و مزایای آن آشنا کنیم.

رشیدی اقدم، صنعت بیمه را محقق کننده شعار سال عنوان کردو افزود: صنعت بیمه با تنوع و حمایت از بیمه گذار، می تواند در زمینه شغلی ورود پیداکندو معضل بیکاری که کشورها با آن مواجه هستند، صنعت بیمه می تواند به اشتغال کمک کند.

پرداخت مالیات عامل مهمترین بودجه در کشور:

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، پرداخت مالیات را مهمترین بودجه در کشور عنوان کرد و افزود: پرداخت مالیات یکی از منابع درآمدی کشور است که صنعت بیمه در آن نقش آفرینی دارد.

توجه مسئولان به سمت بیمه افزایش ضریب بیمه را دارد

رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان کرمانشاه:

سعید حاصلی

 

سعید حاصلی «رئیس شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه استان»

در این مراسم، نفوذ بیمه را نشان‌دهنده توسعه‌یافتگی جامعه دانست و افزود: یکی از اهداف تشکیل شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه‌ای افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان‌ها است، و حق بیمه سرانه عنوان دیگر شاخص مهم شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه‌ای می باشد.

حاصلی هدف از برگزاری این همایش را توجه مسئولان به سمت بیمه و رفع مشکلات آن و کمک به توسعه بیمه و افزایش ضریب بیمه عنوان کرد.

لازم به ذکر است: در پایان مراسم از نمایندگان برتر شرکتهای بیمه استان هر نماینده دو نفر، جمعا ۴۶ نفر تقدیر شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5648
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای زنگ بیمه در مدارس به صدا درآمد/ پرداخت مالیات در صنعت بیمه نقش آفرینی دارد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.