4
نماینده ولی فقیه در استان گفت:

رسانه ها گذشته کشور را برای مردم تفسیر و تبیین کنند

  • کد خبر : 3340
  • ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
رسانه ها گذشته کشور را برای مردم تفسیر و تبیین کنند
آیت الله مصطفی علما« نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه»  احیای روحیه و فرهنگ کار بین جوانان را مهم دانست

نماینده ولی فقیه در استان گفت: رسانه ها گذشته کشور را برای مردم تفسیر و تبیین کنند

به همت بسیج رسانه استان کرمانشاه،  جمعی از مدیران رسانه‌ها و خبرنگاران با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار صمیمی داشتند.

به گزارش چکاوک نیوز،  آیت الله مصطفی علما« نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه»  احیای روحیه و فرهنگ کار بین جوانان را مهم دانست و افزود: مسئله بیکاری استان را بارها به مسئولین تذکر داده ام و باید با استفاده از ظرفیت‌های استان در این خصوص فکر اساسی بشود.

آیت الله علما تأکید کرد: احیای فرهنگ کار از جمله کارهایی است که از عهده رسانه ها بر میآید، امروزه دیگر مانند گذشته  خانواده ها فرزندانشان را به شاگردی ترقیب نمی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان،  مهمترین رسالت رسانه ها  را پرداختن به مسئله  جهاد تبیین عنوان کرد و افزود: جهاد تبیین و گام دوم انقلاب باید خوراک رسانه ها باشد مشروط بر اینکه گذشته کشور را هم برای مردم تفسیر و تبیین کنند، تعداد زیادی از جوانان ما از شرایط کشور و جایگاه ما را در زمان طاغوت و قاجار اطلاعی ندارند، لازم است رسانه ها با پرداخت به مسئله جایگاه ایران و کشورهای ابر قدرت در گذشته و حال، روشنگری و تبیین کنند.

لازم به ذکر است: خبرنگاران حاضر در جلسه، دغدغه ها و مطالبات خود اعم از پیگیری رسمی و جدی فرمان جهاد تبیین، تنوع قومیتی و استفاده از تمام ظرفیتهای استان، مسکن خبرنگاران، بیمه خبرنگاران و معضل بیکاری جوانان استان را با نماینده ولی فقیه در میان گذاشتند./مهین _ رحمانی

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3340
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای رسانه ها گذشته کشور را برای مردم تفسیر و تبیین کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.