5
مدیرکل اداره مدیریت بحران استانداری کرمانشاه:

رسانه ها همواره روشنگر راه و پل ارتباط مردم و مسئولین بوده اند، و در راستای رشد و پیشرفت جامعه با مدیران همفکری و تعامل داشته اند.

  • کد خبر : 5736
  • ۱۵ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴
رسانه ها همواره روشنگر راه و پل ارتباط مردم و مسئولین بوده اند، و در راستای رشد و پیشرفت جامعه با مدیران همفکری و تعامل داشته اند.
نشست هم اندیشی جهاد تبیین و روایت پیشرفت با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان و مسئول بسیج رسانه ناحیه کرمانشاه و خبرنگاران عضو در سالن جلسات مدیریت بحران برگزار شد

به گزارش مدیر مسئول چکاوک نیوز حسنا فخارزاده از کرمانشاه: افشین یگانه، مدیرکل اداره مدیریت بحران استان کرمانشاه، در راستای موضوع جلسه، اهمیت جهاد تبین و روایت پیشرفت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، و همچنین نقش موثر رسانه در جامعه، گفت: رسانه ها همواره روشنگر راه و پل ارتباط مردم و مسئولین بوده اند، و در راستای رشد و پیشرفت جامعه با مدیران همفکری و تعامل داشته اند.

یگانه با توجه به اسناد بالادستی سازمان مدیریت بحران کشور، افزود: طبق قانون تدوین شده مدیریت بحران کشور، تمام دستگاه های ذی ربط و زیر نظر قوای سه گانه اعم از دستگاههای خصوصی و دولتی، سازمان ها و وزارت خانه ها جدا از اینکه قانون خاص خود را داشته یا از قوانین و مقررات عام تبعیت کنند و مؤسسات و شرکتهای وابسته یا تابعه آنها مشمول قانون مدیریت بحران می باشند و در برنامه های چندگانه مدیریت بحران باید همکاری تام داشته باشند.

یگانه، با توجه به برنامه های مدت دار در اهداف راهبردی مدیریت بحران استان، اظهار کرد: با سه گام مهم مدیریتی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، مسائل استان را بررسی و مدیریت کردیم، اقدامات پیشگیرانه و کاهش خطر، اقدامات لحظه اولیه بحران، و اقدامات بازیابی و بازسازی از اهداف اولویت دار مدیریت بحران استان است.

وی، با توجه به اقدامات و عملکرد مدیریت بحران، ادامه داد: جداسازی فاضلاب از رود قره سو، پیگیری طرح سردسیری، تصفیه فاضلاب شهری و هدایت پساب تصفیه شده برای مصرف آب مورد نیاز صنایع، نصب کنتور هوشمند بر حلقه های چاه آب از جمله اقدامات پیشگیرانه و کاهش خطر مدیریت بحران استان بوده است.

حائز اهمیت است در جشنواره شهید رجایی که ارزیابی اقدامات دستگاه‌های برتر در عرصه خدمتگزاری به ملّت شریف ایران اسلامی و نهادینه‌سازی فرهنگ ارتقاء و بهبود عملكرد دستگاه‌های اجرایی در خصوص مدیریت عملکرد، ساختار و مأموریت ستاد مرکزی، ستادهای دستگاهی و استانی را انجام میدهد، حوزه مدیریت بحران استانداری استان کرمانشاه توانست به عنوان یکی از مدیریت‌های برتر در این جشنواره امتیاز ۱۰۰ را از صد کسب کند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5736
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای رسانه ها همواره روشنگر راه و پل ارتباط مردم و مسئولین بوده اند، و در راستای رشد و پیشرفت جامعه با مدیران همفکری و تعامل داشته اند. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.