7
مژده، مژده: برای اولین بار در ایران

آغاز طرح ملی حمایت از خانواده های ایرانی

  • کد خبر : 4355
  • ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
آغاز طرح ملی حمایت از خانواده های ایرانی
با بیمه «فرابیمه ما» با مشارکت بانک ملت سه ساله بازنشسته شوید، علاوه بر دریافت وام از کلیه مزایای بازنشستگی استفاده کنید.

مدیر طرح «فرابیمه» در غرب کشور در این خصوص گفت؛ این طرح مشترک بین طرح فرابیمه و بانک ملت است، که بانک ملت بدون هیچ واریز و ضمانتی حق بیمه متقاضی را به حساب واریز میکند، افراد بیمه شده فقط طی سه سال اقساط واریزی که از طریق بانک ملت واریز شده را پرداخت می‌کنند.

دکتر محمد وحیدمحمدی، افزود: این طرح برای اولین بار از مهر ماه سال جاری در سراسر کشور استارت خورده و با اسقبال خوب هم استانیها روبرو شده است.

دکتر محمدی خاطر نشان کرد: در کلیه شهرستانها نمایندگی فعال در حال خدمات رسانی است، و متقاضیان از طریق دفاتر پیشخوان به راحتی می توانند با این بیمه قراردادببندند.

 خدمات و بیمه مورد نیاز را از بیمه «فرابیمه ما»

مدیر توسعه طرح«فرابیمه»، تاکید کرد: در این طرح کلیه پوششهای بیمه‌ای (درمان، هزینه پزشکی ناشی ازحادثه، بیماریهای خاص و…) فعال است و بیمه گذار پس از پرداخت سه ساله اقساط می تواند از مزایای وام از پنج میلیون تومان تا۲۰۰ میلیون تومان استفاده کند.

دکتر محمدی در خاتمه سخنانش به بیمه گذاران اطمینان داد، در این طرح اقساط ماهیانه ضریب افزایشی ندارد، همچنین برای متقاضیان کار، آموزش، اشتغال پایدار و کارآفرینی در نظر گرفته شده است.

متقاضیان می توانند با شماره تماس۳۷۲۷۹۹۵۹-۰۸۳ دفتر مرکزی«فرابیمه» در کرمانشاه ویا با شماره تماس ۰۹۳۷۹۰۴۳۲۰۸ کارشناس و مشاور این بیمه« مهرداد امیری»، در ساعات ۹صبح الی ۱۲ظهر و ۱۶عصرالی ۲۰شب همه روزه بجز روزهای تعطیل جواب سوالات مورد نظر خود را در خصوص بیمه «فرابیمه ما» دریافت کنند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4355
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای آغاز طرح ملی حمایت از خانواده های ایرانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.