9
خدمت گذاری ورضایت مردم در اولویت اموراست

دکتر رضا تحویلیان بعنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت کرمانشاه منصوب شد

  • کد خبر : 3265
  • ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
دکتر رضا تحویلیان بعنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت کرمانشاه منصوب شد
برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه در سالن اجتماعات این اداره کل. در این مراسم از زحمات دکتر امید قادری تکریم و دکتر رضا تحویلیان بعنوان سرپرست بیمه سلامت استان کرمانشاه معرفی گردید.

سرپرست بیمه سلامت استان کرمانشاه ، خدمت گذاری ورضایت مردم در اولویت اموراست
آیین تکریم ومعارفه مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه درسالن اجتماعات این اداره کل برگزارشد؛ در این نشست دکتر تحویلیان، سرپرست بیمه سلامت با بیان اینکه تنهاانگیزه را خدمت گذاری و” کار” دانست، گفت : خدمت گذاری و رضایت مردم و ارباب رجوع در اولویت اموراست. وی لزوم بررسی موضوعات ومشکلات به همراه ارائه راهکارها درحوزه های مختلف راخواستارشد.

درابتدای این جلسه، اصلانی ، مدیر کل دفترحراست سازمان بیمه سلامت ایران، با اشاره به اقدامات ارزنده ای که در این سازمان انجام گرفته، بیان داشت : مبالغ خوبی در خصوص پرداخت هزینه ها ومطالبات مراکز درمانی مصوب گردیده است واز اقدامات شایسته سازمان می توان به ارائه خدمات بیمه درمان ناباروری اشاره که ۵ هزار میلیاد تومان برای این امر در نظر گرفته شده است.

در این مراسم از زحمات دکتر امید قادری تکریم و دکتر رضا تحویلیان بعنوان سرپرست جدید بیمه سلامت استان کرمانشاه معرفی گردید.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3265
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای دکتر رضا تحویلیان بعنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت کرمانشاه منصوب شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.