0
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه:

در هفتمین روز از هفته دولت با حضور بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه ۹ روستای شهرستان پاوه گازدار گردید.

  • کد خبر : 3476
  • 01 سپتامبر 2022 - 18:09
در هفتمین روز از هفته دولت با حضور بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه ۹ روستای شهرستان پاوه گازدار گردید.
گازدار شدن9روستای شهرستان پاوه در هفته دولت با حضور استاندارکرمانشاه

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز استان کرمانشاه: ناصر حسینی سرپرست گازاستان بیان داشت همزمان با هفتمین روز از هفته دولت با حضور بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه ۹ روستای شهرستان پاوه بخش باینگان گازدار گردید.
وی گفت: درحال حاضر در شهرستان پاوه در بخش شهری با ضریب نفوذ ۱۰۰ % ۵ شهر آن گازدار و دربخش روستایی از ۴۲ روستای قابل گازرسانی ۳۷ روستای آن بالای ۲۰ خانوار میباشند که با احتساب روستاهای گازدار هفته دولت تاکنون تعداد ۳۱ روستا گازدار شده اند.
ایشان افزود:ضریب نفوذ گاز دربخش روستایی ۷۹ % بوده که با بهره برداری از پروژه ها، امروز این ضریب به ۹۰% ارتقاء یافته و جهت گازدار شدن ۹ روستای مذکور ۶۶ کیلومتر شبکه گذاری، یک کیلومتر اجرای خط تغذیه و ایجاد یک ایستگاه تقلیل فشار صورت گرفته است.
سرپرست گاز استان یادآوری نمود: تلاش مضاعفی طی سه ماه گذشته توسط کارکنان این شرکت صورت گرفت تا رشد پیشرفت پروژه های گازرسانی قابل افتتاح درهفته دولت چشمگیر باشد بطوریکه پیش‌بینی افتتاح روستاها در این ایام قبلا ۲۱ روستا بوده و با کار جهادی مجموعه گاز استان این آمار تا یک هفته مانده به هفته دولت به ۵۱ روستا و در حال حاضر که افتتاح پروژه های هفته دولت را داریم این آمار به بهره برداری از ۶۱ روستا رسیده است که ازبرکات دولت خدمتگزار و جهادی می باشد.
در پایان امیری مقدم استاندار کرمانشاه: ضمن تشکر از خدمات ارزنده مجموعه شرکت گاز استان گفت در حوزه گازرسانی در استان اقدامات خوبی صورت گرفته و بسیارخوشحالیم که با گازرسانی به روستاها شرکت گاز استان در راستای محرومیت زدایی و ایجاد زیر ساخت در مناطق روستایی و دور افتاده مرزی قدم برداشته، وی گفت انقلاب ما مردمی است و صاحب اصلی این انقلاب مردم هستند و ما خدمتگزار مردم می باشیم.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3476
  • نویسنده : فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای در هفتمین روز از هفته دولت با حضور بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه ۹ روستای شهرستان پاوه گازدار گردید. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.