5
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

بهره‌برداری از نخستین خودرو آتش‌نشانی تمام پودری در منطقه نار و کنگان

  • کد خبر : 2873
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
بهره‌برداری از نخستین خودرو آتش‌نشانی تمام پودری در منطقه نار و کنگان
با هدف آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری، اولین خودرو آتش نشانی تمام پودری در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و منطقه عملیاتی نار و کنگان آغاز به کار کرد.

بهره‌برداری از نخستین خودرو آتش‌نشانی تمام پودری در منطقه نار و کنگان

با هدف آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری، اولین خودرو آتش نشانی تمام پودری Dry Powder Truck شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و منطقه عملیاتی نار و کنگان آغاز به کار کرد.
به گزارش چکاوک نیوز به نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی، سیدابوالحسن محمدی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی گفت: این خودرو با ظرفیت اسمی یک هزارو ۲۵۰ کیلوگرم پودر با دو مخزن مجزای پودر آتش‌نشانی مطابق با استاندارهایNFPA۱۹۰۱ و IPS-G-SF-۱۰۰ در کلاس خودروهای آتش‌نشانی کمکی با استفاده از امکانات داخلی شرکت در مدت شش ماه ساخته شد.

دکتر سید ابوالحسن محمدی، با اشاره به اینکه تجهیز این خودرو با محوریت اداره HSE توسط عوامل منطقه عملیاتی نار و کنگان انجام پذیرفت، افزود: خودرو مذکور، بیست میلیارد ریال صرفه اقتصادی به دنبال داشته و قابلیت اطفاء گونه‌های مختلف حریق را دارا است.
دکتر محمدی، گفت: تجهیزات و مخازن تحت فشار این خودرو با اخذ گواهینامه‌های استاندارد مرتبط توسط مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و استاندارد ملی ایران در سرویس قرار گرفت.

اولین خودرو آتش‌نشانی تمام پودری D.P.T نفت مناطق مرکزی ایران هفته گذشته باحضور مهندس مهدی حیدری مدیر محترم عامل شرکت نفت مناطق مرکزی، دکتر محمدی مدیرعامل محترم شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و جمعی از مدیران، رؤسا و متخصصان این دو شرکت جهت بهره‌برداری تحویل منطقه عملیاتی نار و کنگان شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2873
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای بهره‌برداری از نخستین خودرو آتش‌نشانی تمام پودری در منطقه نار و کنگان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.