6
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور در کرمانشاه، گفت:

تراز مالی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و ‌ عشایر در کشور مثبت است

  • کد خبر : 5760
  • ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳
تراز مالی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و ‌ عشایر در کشور مثبت است
بیت الله برقراری «مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور، در همایش «بیمه اجتماعی حق همگانی»، که پیش از ظهر « پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲»، در سالن همایش‌های برق کرمانشاه، با حضور خانواده معظم شهدا، ورزشکاران نمونه، بازنشستگان و مستمری بگیران این صندوق مسئولان کشوری، استانی و جمع کثیری از عشایر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه: بیت الله برقراری «مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور، در همایش «بیمه اجتماعی حق همگانی»، که با حضور خانواده معظم شهدا، ورزشکاران نمونه، بازنشستگان و مستمری بگیران این صندوق مسئولان کشوری، استانی و جمع کثیری از عشایر برگزار شد، اظهار کرد: به تعبیر امام (ره)، عشایر ذخایر انقلاب اند.

برقراری نظام ولایت فقیه را، یک نعمت الهی دانست و افزود: باید قدر این نعمت را بدانیم.

خدمات اجتماعی مناسب حق عشایر است:

این مسئول، تراز مالی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و ‌ عشایر را در کشور مثبت ارزیابی کرد و افزود: عشایر تولید کنندگان و تضمین کنندگان مواد غذایی کشور و ولی نعمتان این کشور هستند که بی تدبیر عشایر پرچمداران واقعی کشورند و خدمات اجتماعی مناسب حق آنهاست.

برقراری با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پیش رو، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در عرصه های مختلف نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می کند، ثابت شده روستائیان و عشایر همواره در تمامی عرصه‌ها در کنار نظام و انقلاب بودند و هستند و در انتخابات پیش رو هم حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای خواهند داشت و دشمنان اسلام و انقلاب را مأیوس خواهند کرد.

مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از بیمه تکمیلی برخوردار می شوند:

مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور در پایان مراسم در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: کلیه مستمری بگیران بیمه روستائیان و عشایر، تا سال ۱۴۰۳ تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.

این مسوول تعداد بیمه شدگان جذب شده طی دوسال اخیر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور را ۷۰۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: این تعداد جذب اعضا معادل ۵۶٪ در دولت‌های یازدهم و دوازدهم می باشد.

استان همدان، آذربایجان شرقی و اصفهان به صورت پایلوت بیمه تکمیلی انجام شده:

برقراری در ادامه با اشاره به اجرای استفاده از بیمه تکمیلی در استان های همدان، آذربایجان شرقی و اصفهان به صورت پایلوت، گفت: اجرای این طرح با رضایت‌مندی اعضا صندوق در این سه استان همراه بوده برآورد شده در سال ۱۴۰۳ کلیه مستمری بگیران این صندوق تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار خواهند گرفت.

مدیر عامل صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور ضمن تشکر از مدیر صندوق بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه و همکارانشان در این استان رتبه اول «۶۱ درصدی» پوشش بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان کرمانشاه را نتیجه تلاش و فرهنگ‌سازی مدیران استانی دانست و افزود: قطعاً آگاه‌سازی اذهان و اعلام خدمات این صندوق تأثیر بسزایی در روند رشد تعداد اعضا خواهد داشت.

برقراری در پاسخ به خبرنگاران سن ۱۸ تا ۵۰ سال را دایره هدف بیمه شده عنوان کرد و افزود: جامعه هدف خالص ما ۹ میلیون نفر است که تا امروز دو میلیون و ۷۰۰ نفر جذب شده، بقیه را باید تشویق به جذب کنیم.

جلسه مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور در کرمانشاه

در این نسبت به سوالات خبرنگاران پاسخ های لازم داده شد.

محسن رشیدی اقدم  «مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کرمانشاه»، در حاشیه برگزاری مراسم، گفت: در استان کرمانشاه ۶۰٪ جامعه هدف تحت پوشش صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گرفته اند، از این تعداد کرمانشاه توانسته رتبه اول را در جذب بیمه شده بین استان های دیگر کشور کسب کند

رشیدی اقدم، ۴۵٪ بیمه شدگان را در استان فعال عنوان کرد و افزود: تعداد بیمه شدگان این صندوق در استان ۱۲۰ هزار نفر می باشد که در حال حاضر ۵۵۰۰ مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق می باشد.

این مسوول به کسب رتبه نخست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان در زمینه پوشش بیمه‌ای در کشور اشاره کرد و افزود: استان کرمانشاه در مقایسه با سال گذشته تعداد بانوان عضو این صندوق افزایش داشته که نشان از افزایش فرهنگ‌ بیمه‌ای و نهادینه شدن آن در بین خانواده‌ها می باشد.

گفتی است: این مراسم، با اجرای برنامه ها و کلیپ های شاد همچون دف نوازی گروه نینوا کرمانشاه برگزار شد و در پایان از خانواده های شهید کرمعلی شریفی گلدره، فضل علی سعیدی نیا، حسنعلی موشاخانی، شهریار الماسی، اکبر شوکتی و حسن امیری مدیران کارگزاری های برتر علی اکبر مظفری، اقبال کلانتری، عبدامناف پیشخورانی، یحیی لرستانی، مجید بهرامی و سعید صدیقی مهر و همچنین تعدادی از مستمری بگیران این صندوق تقدیر شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5760
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای تراز مالی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و ‌ عشایر در کشور مثبت است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.