10
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت:

جشن به ثمر نشستن تلاشها و استعداد های دانش آموزان برگزار شد

  • کد خبر : 5189
  • ۲۷ تیر ۱۴۰۲ - ۲:۵۷
جشن به ثمر نشستن تلاشها و استعداد های دانش آموزان برگزار شد
جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در حرم مطهر امام رضا(ع)، تعدادی از دانشجویان پسر فارغ التحصیل در رشته‌های مختلف این دانشگاه در مشهد مقدس و در جوار بارگاه حرم مطهر امام رضا (ع)برگزار شد

به گزارش چکاوک نیوز، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛ گفت: در جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در حرم مطهر امام رضا(ع) تعدادی از دانشجویان پسر فارغ التحصیل در رشته‌های مختلف این دانشگاه در مشهد مقدس و در جوار بارگاه حرم مطهر امام رضا (ع) سوگند نامه خواندند و عهد بستند که در نظام سلامت و در مسیر خدمت به مردم و بیماران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

دکترمحمد رضا غلامی در این خصوص بیان داشت: آیین جشن دانش آموختگی مراسمی ویژه همراه با شادی و بالندگی است و روز جشن فارغ چالتحصیلی روز بزرگ و پر خاطره ای برای دانشجویان و خانواده هایشان می‌باشد. همچنین روز بزرگی برای اساتید و سایر مسئولین دانشگاه نیز هست.

دکتر غلامی افزود: در این روز با شکوه، دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه به ثمر نشستن تلاش ها و استعدادهای دانشجویان را جشن میگیرند. روزهای پس از دانش آموختگی، روزهایی است که بسیاری از دانشجویان با آینده خود دست و پنجه نرم می‌کنند و وارد مرحله جدیدی از زندگی میشوند و خود را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند.

آیین جشن فارغ التحصیلی در جوار حرم مطهر امام رضا(ع)

نماد شیرین پایان دوره تحصیلی:

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی

وی در ادامه بیان داشت: پوشیدن لباس فارغ التحصیلی یکی از نمادهای شیرین پایان یک دوره ی تحصیلی است و در این جشن فارغ التحصیلی شاد و معنوی، دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که در جوار امام رضا (ع) انجام شد به نوعی با امام رئوف بیعت کردند.

دکتر غلامی خاطر نشان کرد: هر ساله ۹۰۰ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه فارغ التحصیل می‌شوند که در طی چند مرحله، مراسم جشن فارغ التحصیلی برای دانشجویان برگزار می‌شود و امسال نیز سیزده نفر از دانشجویان پسر فارغ التحصیل در رشته‌های مختلف این دانشگاه در مشهد مقدس و در جوار بارگاه حرم مطهر امام رضا (ع) سوگند نامه خواندند و عهد بستند که در نظام سلامت و در مسیر خدمت به مردم و بیماران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

معاون‌فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پایان گفت: دانشگاه، فرصتی ارزشمند برای علم آموزی، رشد و شکوفایی و بالندگی بیشتر است و کسب افتخارات بزرگ که در این عرصه همگان را به رقابت بر می انگیزد، شما دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه موجب سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی هستید، دانش آموخته شدن همه شما عزیزان را تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال سربلندی و شادکامی را برای شما عزیزان را در کلیه عرصه‌های علمی و پژوهشی مسئلت دارم.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5189
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای جشن به ثمر نشستن تلاشها و استعداد های دانش آموزان برگزار شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.