9
مهندس محمدهادی سالاری کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس: 

تعیین سرنوشت خود را به دیگری ندهیم

  • کد خبر : 5918
  • ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱
تعیین سرنوشت خود را به دیگری ندهیم
مشارکت در انتخابات از حقوق شهروندان محسوب میشود ، هر فرد می تواند از این حق برای انتخاب خود استفاده کند و اگر هر شهروند و ایرانی این حق خود را با رای دادن استفاده نکند در واقع تعیین سرنوشت خود را به دیگری داده است .

به گزارش چکاوک نیوز؛ خوشبختانه در میان کاندیدهای مجلس شورای اسلامی کرمانشاه جناب آقای سالاری از نخبگان دانشگاهی است که برای مردم کرمانشاه میتواند یک فرصت باشد و برای این دوره مجلس، چهرهای آکادمیک ، نخبه و شخصیتی فرهنگی وفعال در را امور ورزش انتخاب کنند.

بدون شک اعتبار علمی و جایگاه نامزد برگزیده میتواند جدا از پرستیژ مدنی ،گامی موثر در جهت توسعه همه جانبه استان کرمانشاه با تاکید بر مولفههای بومی و زیرساخت ها و فرصتهای موجود ،چهره فقر و توسعه نیافتگی را از شهرمان بزداییم.

انتخاب شوندگان انعکاسی از فهم مدنی و شعور جمعی انتخاب کنندگان هستند.این بار مردم با فرهنگ و فهیم کرمانشاه در میان نامزدهای خود شخصیتی آکادمیک ، موجه ، قابل اعتماد با دانش بالا را دارند واین شخص کسی نیست جز جناب مهندس سالاری که حضورش فرصت و غنیمتی است برای شهر و مردم کرمانشاه

 

طی نشستی که کاندیدای جوان مجلس شورای اسلامی  مهندس محمد هادی سالاری با اصحاب رسانه داشت ضمن تشکر از فعالیت‌های رسانه درجهت تشویق به مشارکت حداکثری ؛ نقش رسانه‌ها را در معرفی نامزدهای انتخاباتی بسیار تاثیر گذار دانست.

مهندس سالاری گفت: هدف و انگیزه من به عنوان جوان دهه ی۷۰  از حضور در این عرصه  آن  است که از  وضعیت معیشت ،تورم و بیکاری کرمانشاه نگران هستم .کرمانشاه پتانسیل و ظرفیت بالایی دارد می تواند به عنوان قطب گردشگری کشور معرفی شود و همچنین به واسطه ویژگی‌های اقلیمی و محیطی می‌تواند قطب کشاورزی شود .

مهندس سالاری اظهار داشت: چون  از صنایع در استان حمایت نشده و  سرمایه گذاری در بخش صنعت و کارخانه های صنعتی کرمانشاه مورد توجه ،پشتیبانی و حمایت نبوده و برای سرمایه گذاران تسهیل‌گری نشده، شاهد این هستیم که حدود ۷۰ درصد کارخانه‌ها تبدیل به انبار شده اند واقعا جای سوال است چرا به جای پیشرفت، پسرفت کرده ایم؟

مهندس سالاری ضمن اشاره به نقش رسانه در انتخاب شایسته ،گفت : کرمانشاه باید به دنبال نماینده مردمی دلسوز باشد که هدفش خود نمایی ،خود ستایی و ارائه برنامه واهی نباشد. شخصی لیاقت نمایندگی مردم را دارد که بخواهد خالصانه توان خودش را برای مردم بگذارد .

مهندس سالاری تصریح کرد: من انگیزه ی بسیاری برای خدمت به همشهریان کرمانشاهی دارم هدف من آنست که شجاعانه مشکلات مردم را مطرح کنم و با جدیت پیگیرسهم ملی کرمانشاه باشم

وی در پایان سخنانش گفت: مردم کرمانشاه زحمات بسیاری برای این انقلاب کشیدند در جنگ دشواری های بسیاری تحمل کردند و شهدای عزیز و گرانقدری تقدیم انقلاب کردند. بنابراین نماینده کرمانشاه باید مقتدرو حق طلبانه سخن بگویند تا کرمانشاه به جایی که شایسته است برسد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5918
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای تعیین سرنوشت خود را به دیگری ندهیم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.