7
روابط عمومی کمیته امداد استان کرمانشاه

توزیع بیش از ۸۰۰ دستگاه لوازم خانگی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه

  • کد خبر : 3343
  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
توزیع بیش از ۸۰۰ دستگاه  لوازم خانگی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه
حذف الزام ارائه اجاره نامه با کد رهگیری، جهت پرداخت ودیعه و اجاره مسکن به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه

توزیع بیش از ۸۰۰ دستگاه  لوازم خانگی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه

تهیه و توزیع بیش از هشتصد دستگاه کولر آبی و یخچال در میان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه با مساعدت خیرین و نیکوکاران

به گزارش چکاوک نیوز استان کرمانشاه، پیمان ترکمانه مدیر کل کمیته امداد گفت: در تابستان امسال و با افزایش کم سابقه دمای هوا بیش از هشتصد دستگاه یخچال و کولر آبی با مساعدت و همراهی خیرین و نیکوکاران به خانواده های نیازمند استان تقدیم گردید.

وی با اشاره به نیازهای خانواده های تحت حمایت اضافه کرد: در تابستان امسال، ضمن اولویت بندی نیازمندیهای خانواده های تحت پوشش، برنامه ریزی شد تا با در نظر گرفتن گرمای شدید هوا ، نسبت به توزیع کالاهای اشاره شده اقدام گردد تا به حل این بخش از مشکلات نیازمندان توجه بیشتری شده باشد.

ترکمانه در ادامه بیان داشت: اقلام توزیع شده صرفا به خانواده های فاقد کالای مورد نظر اختصاص یافته و نیازمندان ساکن در مناطق گرمسیر نیز بیش از سایر مناطق از این خدمات بهره مند شده اند.

مدیرکل کمیته امداد در پایان تصریح کرد: ارزش ریالی این اقلام بالغ بر۴۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ریال بوده که امیدواریم با همت خیرین عزیز و هم استانی های نیکوکار، شرایطی فراهم شود تا بتوانیم بخش عمده ای از سایر نیازهای معیشتی و مسکن خانواده های تحت حمایت را نیز تامین کنیم.

حذف الزام ارائه اجاره نامه با کد رهگیری، جهت پرداخت ودیعه و اجاره مسکن به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه

حذف الزام ارائه اجاره نامه با کد رهگیری، جهت پرداخت ودیعه و اجاره مسکن به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه با هدف تسهیل اسکان مستاجران نیازمند در فصل جابجائی مستاجران

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه پیمان ترکمانه، مدیرکل این نهاد در استان گفت: به منظور رفع دغدغه ها و کمک به تسهیل فرآیند جابجائی مستاجران تحت پوشش، الزام ارائه کد رهگیری در اجاره نامه های جدید برای خانواده های نیازمند حذف شد تا خانواده های عزیز تحت حمایت بتوانند با پرداخت هزینه کمتر نسبت به اجاره مسکن اقدام نمایند.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ارائه اجاره نامه فاقد کد رهگیری پس از بررسی و تائید کمیسیون حمایت انجام می شود تا خدمت رسانی بموقع و سریع در این زمینه محقق گردد.

ترکمانه در ادامه بیان داشت: کمیته امداد بعنوان نهادی موفق در ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیک به نیازمندان در کشور زمینه ای را فراهم نموده تا کلیه درخواستهای مربوط به دریافت ودیعه و اجاره مسکن توسط مددجویان عزیز در سامانه امداد هوشمند ثبت گردد تا از این طریق خدمت رسانی سریع و به موقع در این رابطه ممکن شود.

مدیرکل کمیته امداد اظهار داشت: تمام تلاش امدادگران استان این است که زمینه های لازم برای رفع دغدغه های خانواده های نیازمند به شکلی مهیا گردد که در فصل جابجائی مستاجران، کمترین نگرانی و زحمت برای این عزیزان ایجاد شده و بتوانند این نیاز خود را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3343
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای توزیع بیش از ۸۰۰ دستگاه لوازم خانگی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.