9
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:

تشکیل كميسيون ويژه رسيدگي به تخلفات شركت ها و مؤسسات حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه

  • کد خبر : 3921
  • ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
تشکیل كميسيون ويژه رسيدگي به تخلفات شركت ها و مؤسسات حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه
 كميسيون ويژه رسيدگي به تخلفات شركت ها و مؤسسات حمل و نقل جاده ای به منظور رسیدگی تخلفات جاده ای در اداره راهداری استان کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز؛ کرمانشاه، فریبرز کرمی گفت: به منظور رسيدگي قاطع و به موقع به تخلفات حمل و نقلي بويژه تخلفات مربوط به تضييع حقوق رانندگان، كميسيون ويژه ای در محل اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان کرمانشاه تشکیل شده است.
وی گفت: مواردی که در این کمیسیون رسیدگی خواهد شد شامل: اخذ كميسيون اضافي از راننده، عدم مسئوليت‌پذيري شركت درخصوص پرداخت كامل و به موقع كرايه رانندگان و سوء استفاده از كارت هوشمند رانندگان است.
کرمی درباره دیگر موارد قانونی گفت: تحميل هزينه‌ها و مسئوليت‌هاي اضافي به رانندگان، عدم پرداخت حقوق دولتی (ابطال بارنامه يا صورت وضعيت و …)، صدور بارنامه يا صورت وضعيت صوری است.
وی افزود: اجبار به حمل بار اضافه بر ظرفيت مجاز، عدم رعايت مقررات مربوط به سالن اعلام‌بار، درج اطلاعات نادرست در بارنامه (عدم رعايت مقررات مربوط به تهيه، تنظيم و استفاده از بارنامه يا صورت وضعيت) جزء دیگر موارد قانونی است که در این کمیسیون به آن رسیدگی می شود.
کرمی در پایان به رانندگان حوزه حمل و نقل جاده ای توصیه کرد: که درصورت‌ مشاهده هرگونه تخلف و شكايات، مراتب را از طريق نمايندگي‌هاي مستقر در: پايانه‌های عمومی، ادارات شهرستان، اداره ‌کل یا سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها اعلام نمايند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3921
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای تشکیل كميسيون ويژه رسيدگي به تخلفات شركت ها و مؤسسات حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.