4
️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه:

تشدید نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدمات رفاهی بمنظور ارائه خدمات به زائرین اربعین

  • کد خبر : 2796
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
تشدید نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدمات رفاهی بمنظور ارائه خدمات به زائرین اربعین
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: جهت ارائه خدمات بهينه و مطلوب به زائرین محترم در مجتمع‌هاي خدمات رفاهي بين‌راهي درحال بهره‌برداري، نظارت و بازرسی مستمر در دستور کار قرار گرفته است.

تشدید نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدمات رفاهی بمنظور ارائه خدمات به زائرین اربعین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: با توجه به پيش رو بودن سفرهاي زائرین اربعین حسینی (ع) و در جهت آمادگي كامل جهت ارائه خدمات بهينه و مطلوب به زائرین محترم در مجتمع‌هاي خدمات رفاهي بين‌راهي درحال بهره‌برداري، نظارت و بازرسی مستمر در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی گفت: با توجه به پيش رو بودن سفرهاي زائرین اربعین حسینی(ع) و متعاقب آن، افزایش حجم تردد و لزوم ايجاد بستر مناسب جهت بهره‌مندي کاربران جاده‌ای و آمادگی كامل برای ارائه خدمات بهينه و مطلوب به زائرین محترم در مجتمع‌هاي خدمات رفاهي بين‌راهي نظارت و بازرسی تشدید شده است.

وی گفت: مجتمع های خدمات رفاهی، مجموعه هایی از امکانات است که در جهت ارائه خدمات متمرکز مورد نیاز کاربران جاده ای در محورهای مواصلاتی کشور احداث می شود و هر مجتمع خدمات رفاهی؛ دارای امکانات همچون نمازخانه، رستوران، فروشگاه، جایگاه عرضه سوخت، پارکینگ، سرویس بهداشتی و سایر خدمات رفاهی دیگر است.

کرمی افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، آمادگی این را دارد که در صورت تمایل و در جهت ارائه خدمات به زائرین و به منظور افزايش ايمني و وجود زيرساخت های لازم از قبيل راه های دسترسي ايمن و استاندارد، پاركينگ، سرويس های بهداشتي، انشعابات برق و آب و… درمجتمع‌هاي خدمات رفاهي بين‌راهي موکب هایی جهت رفاه حال هموطنان و موکب داران جانمایی کند.

وی عنوان کرد: زوار اربعین حسینی(ع) جهت سهولت دسترسی به مجتمع‌هاي خدمات رفاهي؛ اپلیکیشن مجتمع خدمات رفاهی ها را یا از کافه باز و یا از سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای restareas.rmto.ir می توانند دانلود کنند.

وی گفت: استان کرمانشاه دارای ۳۲ مجتمع خدمات رفاهی درحال بهره‌برداری و ۲۱ مجتمع خدمات رفاهی نیز در محورهای مواصلاتی در حال ساخت است.

کرمی بیان کرد: همچنین ۲۰ مجتمع خدمات رفاهی در مرحله استعلام و در ۲ ماه امسال نیز، ۸ موافقت اصولی تمدید و ۵ پرونده بهره‌برداری، تمدید شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایان، از کلیه کاربران جاده ای خواست؛ که درصورت مشاهده هرگونه تخلف و كوتاهي در امر خدمات رسانی از سوی مجتمع های خدمات رفاهی، مراتب را از طريق شماره ۱۴۱ سامانه مرکز مدیریت اطلاعات راه ها به اطلاع این اداره کل برسانند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2796
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی اداره کل راهداری
  • دیدگاه‌ها برای تشدید نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدمات رفاهی بمنظور ارائه خدمات به زائرین اربعین بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.